ترامپ هنگام رای دادن:من به کسی که اسمش ترامپ است،رای دادم،می توانم به شما بگویم این یک رای بسیار امن بود!، عکس

به گزارش وبلاگ تحصیل، ترامپ شخصا در فلوریدا پای صندوق رای رفت و زودتر از موعد رای خود را در پام بیچ، فلوریدا به صندوق انداخت.

ترامپ هنگام رای دادن:من به کسی که اسمش ترامپ است،رای دادم،می توانم به شما بگویم این یک رای بسیار امن بود!، عکس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ تحصیل، سی ان بی سی نیوز گزارش داد: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا حین رای دادن گفت: من به کسی که اسمش ترامپ است، رای دادم. می توانم به شما بگویم این یک رای بسیار امن بود ، بسیار امن تر از وقتی که شما یک رای را می فرستید. همه چیز عالی بود ، بسیار سختگیرانه. این یک افتخار است که رای می دهیم.

ترامپ حین ورود به حوزه رای گیری که در یک کتابخانه عمومی بود، ماسک به صورت داشت.اما کمی بعد هنگام سخنرانی ماسک خود را برداشت.

کانال توئیت پرس نیز به نقل از دیلی میل نوشت:این اولین بار است که یک رئیس جمهور ایالات متحده این گونه رای می دهد و جالب اینکه ملانیا در این رای دهی غایب بود و وقتی از ترامپ پرسیده شد که بانوی اول کی رای خواهد داد، از پاسخ دادن طفره رفت.

حالا معلوم نیست آیا جوبایدن هم به سبک و سیاق وی رای خواهد داد یا نه؟ اما تا به امروز 52 میلیون آمریکایی رای خود را به صندوق انداخته اند.

در سال 2016، وی رای خود را در نیویورک به صندوق انداخت اما سال جاری محل سکونت رسمی خود را از برج ترامپ در خیابان پنجم منهتن به عمارت مارالاگو در فلوریدا تغییر داد.

مایک پنس، معاون ترامپ نیز رای خود را روز آدینه و 11 روز مانده به انتخابات سوم نوامبر در ایالت ایندیانا به صندوق انداخت. همسرش نیز در این رای گیری پیش از موعد در کنارش بود و هر دو حین ورود به حوزه رای گیری ماسک به صورت داشتند.

اعلام شده تا به امروز دست کم 50 میلیون آمریکایی در دوره رای گیری پیش از موعد آرای خود را به صندوق ها انداخته اند. تگزاس با بیش از 6.38 میلیون نفر در راس رای گیری پیش از موعد قرار داد و کالیفرنیا با 5.8 میلیون، فلوریدا با 4.77 میلیون و کارولینای شمالی با 2.69 میلیون در رده های بعدی هستند.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ هنگام رای دادن:من به کسی که اسمش ترامپ است،رای دادم،می توانم به شما بگویم این یک رای بسیار امن بود!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ هنگام رای دادن:من به کسی که اسمش ترامپ است،رای دادم،می توانم به شما بگویم این یک رای بسیار امن بود!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید