متقاضیان نهضت ملی مسکن اطلاعات خود را ویرایش نکنند، حذف می شوند

به گزارش وبلاگ تحصیل، خلیل محبت خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: متقاضیان مرد مجرد بالای 23 سال با ورود به سامانه نهضت ملی مسکن به آدرس saman.mrud.ir، باید تعهد نامه محضری را دانلود و سپس به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه نمایند و پس از تکمیل تعهد نامه و ثبت محضری، اسکن تعهدنامه تکمیل شده را مجددا در سایت بارگذاری نمایند تا شرایط احراز به وسیله اداره کل راه و شهرسازی استان تهران پیگیری و دنبال گردد.

متقاضیان نهضت ملی مسکن اطلاعات خود را ویرایش نکنند، حذف می شوند

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، عدم بارگذاری و اسکن تعهدنامه محضری تکمیل شده و ممهور به مهر محضری، مصداق ناقص بودن مدارک است و تا انتها اردیبهشت باید ویرایش ها به وسیله متقاضیان انجام گردد، و در صورتی که اطلاعات تکمیل نگردد به عنوان نقص مدارک تلقی شده و متقاضیان حذف خواهند شد.

تا به امروز 130 هزار نفر مجرد در استان تهران اقدام به ثبت نام در سامانه ثمن نموده اند و باید تمامی متقاضیانی که اطلاعات خود را ویرایش ننموده اند تا انتها اردیبهشت اقدام به ویرایش اطلاعات نمایند.

ارسال پیامک به متقاضیان در طرح نهضت ملی مسکن از اواسط فروردین شروع شده و متقاضیانی که پیامک دریافت نموده اند، باید اقدام به تکمیل اطلاعات و آورده خود تا تاریخ اعلام شده در پیامک نمایند.

منبع: وبلاگ تحصیل

منبع: تجارت نیوز

به "متقاضیان نهضت ملی مسکن اطلاعات خود را ویرایش نکنند، حذف می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان نهضت ملی مسکن اطلاعات خود را ویرایش نکنند، حذف می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید