ملی پوش جودو ایران یکسال محروم شد

به گزارش وبلاگ تحصیل، تهران (پانا) - کمیته انضباطی فدراسیون جودو حکم خود درباره تخلف ملی پوش ایران را صادر کرد.

ملی پوش جودو ایران یکسال محروم شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، کمیته انضباطی فدراسیون جودو امروز(دوشنبه) در رابطه با اظهارات اخیر حامد ملک محمدی قهرمان سابق تیم ملی جودو در رسانه ها و فضای مجازی تشکیل شد.

آیدین مولازاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون جودو در خصوص خروجی تصمیمات جلسه امروز، گفت: اولین جلسه کمیته انضباطی فدراسیون جودو کشورمان تشکیل و در خصوص مباحث و گزارش های وارده در خصوص مصاحبه های وی در خصوص سوپر لیگ جودو و همچنین اظهارات و مطالب منتشر شده از سوی حامد ملک محمدی در رسانه ها، تشکیل شد. طبق گزارشات واصله و همچنین اسناد و مدارک موجود، احدی از کادرفنی سابق تیم ملی جودو بزرگسالان پیرو اعزام تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا، مطالبی در این خصوص اعلام کرده بودند که متاسفانه موجب ایجاد حاشیه، تضعیف روحیه اعضاء تیم ملی در آستانه مسابقات شده است و شبهات سنگینی در افکار عمومی جامعه محترم جودو ایجاد کرده بود.

وی در ادامه اضافه نمود: کمیته انضباطی بدون توجه به حواشی و انگیزه های پشت پرده موجود که در جای خود قابل بررسی است، صرفا با استناد به مطالب منتشر شده در فضای مجازی از سوی ملک محمدی تشکیل جلسه داده و با اکثریت آرا حکم بر ابلاغ تذکر کتبی به ایشان با درج در پرونده و همچنین محرومیت از حضور و شرکت در مسابقات یا سایر فعالیت های رسمی جودو به مدت یک سال به استناد بند های (ب) و (ه) ماده 25 آیین نامه انضباطی فدراسیون جودو داد. همچنین با توجه به سوابق ورزشی و فعالیت های نامبرده در عرصه جودو نیز اعلام گذشت رئیس محترم فدراسیون جودو از مطالب منتشر شده در خصوص شخص ایشان و همچنین توجه به برخورد مشوقانه، طبق نظر اعضاء محترم محکومیت بند(ه) ماده 25 مبنی بر محرومیت از حضور و شرکت در مسابقات و سایر فعالیت های رسمی جودو به مدت یک سال در مدت زمان فوق به حالت تعلیق در آمده و چنانچه تخلف جدید یا موارد مشابه مجددا از ایشان مشاهده گردد، مفاد این رای نیز در خصوص ایشان ساری و جاری خواهد بود.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون جودو در سرانجام، گفت: تلاش فدراسیون و کمیته انضباطی صیانت از اخلاق، قانون و اداب و منش پهلوانی در کنار دستاوردهای قهرمانی بوده و امیداریم شاهد رشد و گسترش روز افزون این رشته ورزشی زیبا در بین جوانان باشیم.

لازم به ذکر است، آرش میراسماعیلی، صدیقه کعبی زاده رئیس و دبیر فدراسیون جودو، مولازاده رییس کمیته انضباطی، نماینده وزارت ورزش و جوانان، بازرس فدراسیون، مسول کمیته مربیان فدراسیون، دبیر کمیته داوران فدراسیون و حراست فدراسیون در جلسه امروز حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ملی پوش جودو ایران یکسال محروم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش جودو ایران یکسال محروم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید