اخطار زیست محیطی به 9 بیمارستان قزوین

به گزارش وبلاگ تحصیل، رییس حفاظت محیط زیست شهرستان قزوین گفت: 9 بیمارستان مستقر در شهر قزوین به علت ارائه نکردن خوداظهاری آزمایشگاه های مورد تایید سازمان و رعایت نکردن قوانین و مقررات محیط زیست اخطاریه زیست محیطی دریافت کردند.

اخطار زیست محیطی به 9 بیمارستان قزوین

به گزارش از ، احمد زارعی، رییس حفاظت محیط زیست شهرستان قزوین گفت: برابر قانون، پایش، بازدید و آنالیز بیمارستان های قزوین و نحوه مدیریت پسماند بیمارستان ها و مجتمع های عظیم درمانی در دستور کار قرار گرفته است.

زارعی اضافه نمود: مسوولان تمام بیمارستان ها موظف هستند برای انجام آزمایش های دوره ای فقدان آلودگی در آزمایشگاه معتمد سازمان محیط زیست اقدام و نتایج آن را در قالب خود اظهاری به سازمان ارسال نمایند.

وی توضیح داد: بر اساس همین دستور العمل به 9 بیمارستان شهرستان قزوین از 16 بیمارستان استان، اخطاریه زیست محیطی اعلام شد و باید حداکثر تا سرانجام شهریورماه خوداظهاری فصل دوم خود را ارایه نمایند.

رییس حفاظت محیط زیست شهرستان قزوین گفت: این بیمارستان ها باید در فرصت معین شده، خوداظهاری فصل دوم را انجام داده و برای فصول بعدی هم فقط به وسیله آزمایشگاه های معتمد سازمان محیط زیست امور خود را پیگیری نمایند.

زارعی گفت: بیمارستان های قزوین موظف هستند پایش و نمونه برداری از دستگاه های بی خطر سازی پسماند عفونی خود را انجام داده و از ارائه خود اظهاری در خارج از چهارچوب اعلامی خوداری نمایند در غیر این صورت بر اساس قانون با آن ها برخورد خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اخطار زیست محیطی به 9 بیمارستان قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخطار زیست محیطی به 9 بیمارستان قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید