افشاگری دو ورزشی نویس؛ یک نفر می خواهد به زور رییس فدراسیون فوتبال گردد!

به گزارش وبلاگ تحصیل، دو ورزشی نویس در فضای مجازی ادعا کردند عده ای در کوشش هستند انتخابات فدراسیون فوتبال را به نفع گزینه ای که خود را گزینه دولت می نامد، مهندسی نمایند.

افشاگری دو ورزشی نویس؛ یک نفر می خواهد به زور رییس فدراسیون فوتبال گردد!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ تحصیل، از همان روز اول که اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات فدراسیون فوتبال منتشر شد، رسانه طرفداری اقدام به تبادل نظر با اعضای مجمع کرد تا معیارهای آنها برای رای دادن به نامزد موردنظرشان را بداند و پرسش ثابت این تبادل نظرها که به شکل روزشمار منتشر شد، این بود که آیا نگران نیستید انتخابات دستوری و توصیه ای گردد؟

حالا در آستانه برگزاری انتخابات شایعه هایی به گوش می رسد که بعضی افراد در کوشش هستند به اعضای مجموعه دستور بدهند یک گزینه خاص را به عنوان رییس فدراسیون فوتبال انتخاب نمایند.

آیا این نامزد از حمایت پشت پرده برخوردار است؟

البته از همان روز نام نویسی این گزینه، شایعه شد این نامزد با این که از لحاظ گرایش سیاسی قرابتی با دولت فعلی ندارد مورد حمایت وزارت ورزش و گزینه نزدیک به دولت است. اگرچه وزارت ورزش در ادامه بارها تاکید نمود از هیچ گزینه ای در انتخابات فدراسیون فوتبال حمایت نمی نماید اما از آن جایی که بعضی مدیران فدراسیون فوتبال در کوشش های شان برای جمع آوری رای به نفع این نامزد ادعا نموده اند نظر دولت و وزارت ورزش این است که همین شخص رییس فدراسیون گردد، تقریبا تمامی اهالی فوتبال به این باور رسیده اند که گزینه موردنظر از حمایت پشت پرده برخوردار است.

مجمع علاقه ای به رییس ضد فوتبال ندارد

با این همه مجمع هیچ علاقه ای به حمایت از این گزینه ندارد. سابقه این مدیر که بارها در تضاد با فوتبال بوده و در مناصب مختلفی که داشته، بارها علیه فوتبال تصمیم گرفته باعث شده اعضای مجمع تمایل به حمایت از او نداشته باشند. گفته می شد این نامزد هم تقریبا به این نتیجه رسیده بود که رای نمی آورد و بهتر است کنار بکشد اما حالا دو روزی می گردد که شایعه تازه ای به راه افتاده و شایعه شده این کاندیدا که تا نیم قدمی انصارف از شرکت در انتخابات رفته بود، تغییر رویه داده و می خواهد دستوری رییس فدراسیون فوتبال گردد.

افشاگری دو روزنامه نگار ورزشی

امروز صبح محمد جماعت، روزنامه نگار ورزشی و سردبیر ورزشی فارس توییت کرد؛ شائبه ها درباره مهندسی فدراسیون از سوی یک نهاد نظارتی وابسته به دولت تشدید شده است. این اتفاق آثار ویران نماینده ای برای فوتبال خواهد داشت.

ظهر امروز نیز محسن جعفری، ورزشی نویس و سردبیر ورزشی خبرگزاری میزان منتسب به قوه قضاییه، پا را فراتر گذاشت و نوشت:روز مهندس تمام شده اما بعضی مهندسان همچنان در حال کار هستند.

این روزنامه نگار ورزشی در ادامه توییت خود، گزینه ای که شایعه شده تحت حمایت دولت است را خطاب قرار داد و نوشت: استاد عزیز، به زور نمی گردد رییس فدراسیون شد. با تهدید و افترا هم نمی گردد. لطفا بیشتر کوشش کن... ایجاد این فضای امنیتی و بگیر و ببند در آستانه انتخابات فدراسیون دور از انصاف است و قطعا روح رقابت را خدشه دار می نماید.

شائبه انتخابات دستوری

اغلب روزنامه نگاران ورزشی با این گزینه که می کوشد فرا قانونی روی جایگاه ریاست فدراسیون فوتبال بنشیند، زاویه دارند. نقدهای آنها به این گزینه که در آخرین سِمت ورزشی اش هم کارنامه ای ضعیف به جا گذاشته دور از انتظار نیست اما این که دو ورزشی نویس صراحتا ادعا نموده اند این شخص می خواهد به زور رییس فدراسیون فوتبال گردد، جای پیگیری دارد. این دو روزنامه نگار از دو طیف مختلف هستند و نمی توان این فرضیه را عنوان نمود که یک نامزد خاص قصد تخریب رقیب را دارد و به همین دلیل شایعه مهندسی انتخابات را بر سر زبان ها انداخته است. هر یک زا این دو ورزشی نویس طی روزهای گذشته به نامزد متفاوتی گرایش داشتند و همین مساله که نگاه آنها به انتخابات یکسان نیست این شائبه را تقویت می نماید که نامزد بازنده انتخابات وقتی از کوشش برای دریافت رای ناامید شده، می خواهد دستوری رییس فدراسیون گردد. با این همه امیدواریم این شائبه ها و شایعه ها صحت نداشته باشد و اعضای مجمع روز دهم اسفند ماه بعد از شنیدن طرح و برنامه نامزدها به گزینه ای که فوتبالی باشد و به نفع فوتبال عمل کند، رای بدهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افشاگری دو ورزشی نویس؛ یک نفر می خواهد به زور رییس فدراسیون فوتبال گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری دو ورزشی نویس؛ یک نفر می خواهد به زور رییس فدراسیون فوتبال گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید