انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی ، 4 نفر دستگیر شدند

به گزارش وبلاگ تحصیل، رئیس پلیس امنیت عمومی مرکز از انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی در فضای مجازی و دستگیری چهار متهم اطلاع داد.

انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی ، 4 نفر دستگیر شدند

به گزارش گروه حوادث وبلاگ تحصیل، سردار علی ذوالقدری، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران عظیم در مصاحبه با فارس از انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی در فضای مجازی اطلاع داد.

سردار ذوالقدری در تشریح خبر فوق گفت: ماموران پایگاه هفتم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران در راستای مقابله با عوامل ناامنی و برخورد جدی با مجرمان با اشراف کامل اطلاعاتی پیروز شدند یک باند فروش سلاح و مهمات غیر مجاز را در فضای مجازی شناسایی نمایند.

وی اضافه کرد: با شناسایی هویت اعضای این باند و مخفیگاه آنها در حوالی خلیج فارس، نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری این افراد و آنالیز از داخل مخفیگاهشان اخذ شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران توضیح داد: در این عملیات که در صبح روز هفدهم خرداد ماه انجام شد، چهار متهم دستگیر و دو قبضه سلاح جنگی، فشنگ، ادوات و تجهیزات نظامی و مقادیری مواد مخدر کشف شد.

سردار ذوالقدری توضیح داد: متهمان در بازپرسی انجام شده محل تهیه این سلاح ها را یکی از استان های جنوبی کشور اعلام کردند که کوشش برای دستگیری آنان هم در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس پلیس امنیت عمومی مرکز با بیان اینکه هر چهار متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند خاطر نشان کرد: از آنجا که وجود سلاح غیر مجاز بسترساز جرایم خشن اعم از تیراندازی، قتل و سرقت های مسلحانه است، نیروی انتظامی با جدیت تمام و قاطعانه با قاچاقچیان سلاح و مهمات برخورد می نماید.

منبع: جام جم آنلاین

به "انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی ، 4 نفر دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی ، 4 نفر دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید