تصاویر سرنوشت چیپ زیبای ستاره ایرانی برای کفش طلا!

به گزارش وبلاگ تحصیل، ستاره ایرانی پورتو کوشش زیادی برای زدن هفدهمین گل فصل مقابل آروکا داشت و تا مرز رسیدن به این گل پیش رفت اما با بدشانسی روبرو شد.

تصاویر سرنوشت چیپ زیبای ستاره ایرانی برای کفش طلا!

به گزارش وبلاگ تحصیل آنلاین، مهدی طارمی پس از سه مسابقه پیاپی گلزنی در لیگ برتر پرتغال مقابل بنفیکا، پاسوس د فریرا و بوآویشتا، با امید زیادی برابر آروکا پای به زمین گذاشت تا بتواند با ادامه همین روند گل های خود به صدر جدول بهترین گلزنان این رقابت ها برسد، اما این بار توپ های او به هر جا چسبید، غیر از تور دروازه حریف.

تیم فوتبال پورتو که مهدی طارمی را مثل همواره در خط حمله داشت، از ساعت 23:45 دوشنبه شب در استادیوم اختصاصی باشگاه آروکا به مصاف این تیم سرسخت و رده پنجمی رفت تا یکی از دیدارهای مهم هفته سی و یکم لیگ برتر پرتغال را برگزار کند که با وجود رجحان نزدیک، مهدی طارمی به گل نرسید.

مهدی طارمی در همان آغاز مسابقه با یک نفوذ سعی در ایجاد موقعیت برای پورتو داشت، اما ضربه او راه به جایی نبرد و راهی اوت شد تا تیمش در ششمین دقیقه بازی به گل نرسد.

زمان کافی برای دریبل و راه دیگری غیر از چیپ زدن وجود نداشت که طارمی همان را انجام داد...

اوتاویو که در هفته های اخیر هماهنگی فوق العاده ای با مهدی طارمی داشته، در دقیقه 11 با یک پاس چیپ او را راه انداخت و در محوطه جریمه آروکا صاحب فرصت کرد که بخاطر جلو آمدن سریع گلر حریف، این ملی پوش ایرانی راهی غیر از زدن ضربه چیپ نداشت، اما حرکت او با بدشانسی محض تبدیل به گل نشد و روی تیرک افقی فرود آمد و به بیرون رفت.

طارمی منتظر هفدهمین گل فصل بود که توپ او به تیرک خورد و راه اوت را در پیش گرفت

در دقیقه 39 مهدی طارمی با سرعت به سمت توپِ در حال اوت رفت تا اجازه ندهد موقعیت پورتو از دست برود، اما در داخل محوطه آروکا بازیکن این تیم سد راه او شد و نگذاشت این مهاجم ایرانی به توپ برسد، اما داور در تصمیمی بحث برانگیز خطای مورلایه سیلا را اعلام نکرد.

مهاجم عقب کشیده آروکا با وجود اینکه سد راه طارمی شد و برخوردی با او داشت، از دید داور مسابقه خطایی انجام نداد تا فرصت گلزنی برای مهاجم ایرانی از روی نقطه پنالتی به وجود نیاید

دو دقیقه بعد ضربه سر مهدی طارمی دوباره راه به جایی نبُرد و بازهم با بدشانسی موقعیت ایجاد شده به وسیله او تبدیل به گل نشد و ارسال از کرنر و توپ او به بیرون رفت، اما در دقیقه 44 پورتو مزد حملاتش را گرفت و روی یک سانتر از جناح راست و ضربه سر ایوان مارکانو به گل اول دست یافت و با رجحان یک بر صفر مقابل آروکا به رختکن رفت.

مهدی طارمی که شدیدا منتظر گلزنی در چهارمین حضور پیاپی خود در بازی های لیگ بود، در دقیقه 75 یک توپ در قوس محوطه جریمه آروکا به دست آورد که این بار هم ضربه اش تبدیل به گل نشد و واکنش تماشایی گلر حریف روی شوت فنی و دیدنی او پورتو را به گل دوم مسابقه نرساند.

در دقیقه 84 طارمی آخرین توپ خود را به دست آورد و در یک- دو با اوتاویو می توانست صاحب یک پاس گل گردد که قبل از شوت نهایی، مدافع آروکا توپ را دفع کرد تا این اتفاق هم برای ستاره ایرانی پورتو نیفتد و او تعویض گردد.

طارمی که یک گل با صدر جدول گلزنان لیگ برتر پرتغال و آمار 17 گل ژوآئو ماریو و گونسالو راموس فاصله داشت، با وجود کوشش زیاد مقابل آروکا نتوانست به این مهم دست پیدا کند تا پس از مشاهده تابلوی تعویض در دقیقه 86 با ناراحتی از زمین بیرون برود، با کونسیسائو دست بدهد و روی نیمکت بنشیند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصاویر سرنوشت چیپ زیبای ستاره ایرانی برای کفش طلا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر سرنوشت چیپ زیبای ستاره ایرانی برای کفش طلا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید