تیم ملی با 90 درصد ترکیب بازی با بحرین مقابل عراق

به گزارش وبلاگ تحصیل، بعید به نظر می رسد اسکوچیچ برای بازی حساس تیم ملی مقابل عراق نسبت به بازی با بحرین تغییرات زیادی ایجاد کند.

تیم ملی با 90 درصد ترکیب بازی با بحرین مقابل عراق

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ تحصیل، تیم ملی با کمترین تغییر نسبت به بازی با بحرین مقابل عراق صف آرایی می نماید. در آن ملاقات وحید امیری هافبک چپ بود که حالا مصدوم است و شاید جای خود را به مهدی ترابی بدهد. بازگشت بیرانوند، کنعانی زادگان و سردار به ترکیب اصلی هم که احتمال دارد و شاید حاج صفی در این بازی به دفاع چپ برود تا ترابی جای میلاد محمدی بازی کند.

اسکوچیچ در آن ملاقات نتیجه گرفت و هیچ دلیلی وجود ندارد که به اسکلت اصلی تیم ملی مقابل بحرین دست بزند. مسلما اگر وحید امیری هم مصدوم نمی شد، در این بازی فیکس بود. بقیه نفرات را هم همان هایی تشکیل می دهند که در بازی با بحرین از سوی اسکوچیچ انتخاب شده بودند.

در این ملاقات همه نگاه ها باز هم به سردار و طارمی است و البته با توجه به درخشش قایدی در بازی با کامبوج شاید او هم در نیمه دوم شانس بازی داشته باشد. قایدی در هر دو بازی قبلی مقابل بحرین و کامبوج در نیمه دوم راهی میدان شد و چون با استقلال هم به تازگی مقابل الشرطه عراق بازی نموده با نوع فوتبال عراقی ها آشنایی دارد.

تکلیف تیم ما در بازی با عراق تعیین است و باید هجومی بازی کنیم تا برنده شویم. در این میان هرچقدر زودتر دروازه عراقی ها را باز کنیم بهتر است و کار به جاهای باریک کشیده نمی گردد. اما به هر حال بی گدار هم نباید به آب زد چون عراق نشان داده که به مراتب تیم تر و بهتر از بحرین است و می تواند دردسرساز گردد.

مقابل عراق نقش هافبک های تیم ملی بسیار مهم است و آنها باید جنگ میانه میدان را از هافبک های عراقی ببرند و طارمی و سردار را به دفعات راهی دروازه حریف نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تیم ملی با 90 درصد ترکیب بازی با بحرین مقابل عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی با 90 درصد ترکیب بازی با بحرین مقابل عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید