خبر بد برای پرسپولیس؛ دست راست یحیی می رود

به گزارش وبلاگ تحصیل، سایت طرفداری نوشت: اعضای تیم پرسپولیس این روزها در حال آماده سازی خود برای رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هستند و تنها خبری که هر روز از باشگاه پرسپولیس منتشر می گردد، اخبار مربوط به تمرینات این تیم است؛ به نوعی سرخ ها دقیقا نقطه مقابل رقیب آبی پوش خود هستند.

خبر بد برای پرسپولیس؛ دست راست یحیی می رود

استقلال طی سال های گذشته همیشه درگیر حاشیه های مختلف بوده و کوچک ترین درگیری ها و اختلافات در اردوی آبی، علنی و رسانه ای می گردد. در آن سوی میدان همه کارشناسان معتقد هستند یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس طی سال های گذشته این بوده که سرخ ها از بروز حاشیه های مختلف جلوگیری کردند و معمولا حاشیه های و اختلافات این تیم به صورت درون خانوادگی حل می گردد.

پرسپولیس در سال نو هم همین رویه را در پیش گرفته است؛ جذب بازیکنان مدنظر با کمترین حاشیه ممکن و جلوگیری از بروز اخبار حاشیه ای به بیرون از اردوی پرسپولیس.

با این حال کوشش سرخ ها این بار جواب نداد و از اردوی پرسپولیس این خبر به گوش می رسد که ممکن است حمید مطهری از جمع سرخ پوشان تهرانی جدا گردد. گویا حمید مطهری پیشنهاد سرمربیگری یکی از تیم ها را دریافت نموده و ممکن است این بار تصمیم به جدایی بگیرد.

البته حمید مطهری، دستیار اول یحیی گل محمدی در طول سال گذشته چندین بار پیشنهاد سرمربیگری از تیم های مختلف دریافت نموده اما این بار قضیه فرق می نماید؛ گویا پیشنهادی که به حمید مطهری رسیده، قراردادی سه ساله است و همین موضوع او را وسوسه نموده است.

طی چند روز گذشته از اطراف باشگاه پرسپولیس این شایعه به گوش رسیده بود که حمید مطهری با باشگاه پرسپولیس بر سر مسائل اقتصادی به مشکل خورده و ممکن است از این تیم جدا گردد اما پیگیری های خبرنگار طرفداری نشان می دهد شایعه جدایی حمید مطهری به دلیل مسائل اقتصادی نیست و او نسبت به پیشنهاد نوی که دریافت نموده وسوسه شده است.

گویا مدیران این باشگاه در تماس با حمید مطهری، به او وعده داده اند به مدت سه سال می تواند در این تیم کار نموده و ایده های خود را در این مدت با خیال راحت اجرا کند.

البته مطهری در جواب اعلام نموده فعلا تمام تمرکزش روی بازی آسیایی پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان است و بعد از 23 شهریور ماه در مورد این پیشنهاد فکر خواهد نمود و جواب قطعی اش را می دهد.

پرسپولیسی ها در تمام این روزها کوشش نموده اند شایعه جدایی دستیار یحیی گل محمدی پخش نگردد و در این تیم حاشیه ایجاد نکند. حمید مطهری هم برای جلوگیری از هرگونه حواشی، از مذاکره مستقیم با باشگاهی که خواهانش شده، خودداری نموده و به آن ها گفته است مذاکره را به بعد از بازی آسیایی پرسپولیس موکول نمایند. بعد از بازی پرسپولیس - استقلال تاجیکستان، راحت تر می توان درباره جدایی حمید مطهری یا ادامه همکاری اش با یحیی گل محمدی نظر داد.

منبع: فرارو

به "خبر بد برای پرسپولیس؛ دست راست یحیی می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر بد برای پرسپولیس؛ دست راست یحیی می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید