خبرنگاران جباری: استقلال از هیچ تیمی در آسیا نمی ترسد

به گزارش وبلاگ تحصیل، تهران- خبرنگاران- پیشکسوت استقلال گفت: تیم های سرسختی رقیب استقلال هستند اما این دلیل نمی گردد تا از آنها بترسیم چرا که استقلال، استقلال است و پرافتخارترین تیم ایران در قاره کهن محسوب می گردد.

خبرنگاران جباری: استقلال از هیچ تیمی در آسیا نمی ترسد

به گزارش وبلاگ تحصیل، علی جباری کاپیتان تیمی بود که با استقلال قهرمان آسیا شد و برای اولین بار مهم ترین و معتبرترین جام قاره کهن را برای این تیم بالای سر برد، بازیکن سال های دور استقلال و پیشکسوت امروز آبی پوشان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ تحصیل درباره حضور استقلال در لیگ قهرمان آسیا سخن گفت که مشروح این گفت و گو در ادامه می آید.

آیا شمارش معکوس برای حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شروع شده است؟

لیگ قهرمانان مهم ترین تورنمنت باشگاهی قاره آسیاست و همه تیم ها با تمام قدرت در آن شرکت می نمایند، استقلال بر خلاف سال های گذشته باید به دنبال این باشد تا وداعی زودهنگام با این رقابت ها نداشته باشد.

استقلال در گروه مرگ قرار گرفته است؟

استقلال در گروه سختی قرار گرفته است و این موضوع بر هیچ کسی پوشیده نیست، استقلال در چند سال گذشته بارها چنین شرایطی را تجربه نموده اما پیروز بوده و از گروه خود صعود نموده است، استقلال باید به دنبال این باشد که مرحله به مرحله پیش رفته و تا فینال خود را بالا بکشد.

نظرتان درباره رقبای استقلال چیست؟

الدحیل یکی از بهترین تیم های آسیا در چند سال اخیر بوده که سرمایه گذاری خوبی را انجام داده است، آنها فوتبال را تاکتیکی و قدرتی بازی می نمایند، از یک بازیکن استقلالی به نام علی کریمی بهره می برند، استقلال کار دشواری را برابر الدحیل پیش رو دارد.

الشرطه رقیب دیگر استقلال است؟

آنها سال هاست در سطح اول فوتبال آسیا حضور دارند، پیش از این با نام پلیس بازی می کردند، آنها فصل گذشته دو بار با استقلال بازی کردند. آبی پوشان شناخت خوبی از نماینده عراق در لیگ قهرمانان آسیا دارند.

الاهلی هم در خانه بازی می نماید و در چند سال گذشته پیشرفت خوبی در لیگ عربستان داشته است، تیم های سرسختی رقیب استقلال هستند اما این دلیل نمی گردد تا از آنها بترسیم چرا که استقلال، استقلال است و پرافتخارترین تیم ایران در قاره کهن محسوب می گردد.

بازی کردن در عربستان و نیمه شب برای استقلال مشکل ساز نیست؟

به هر حال این یک اتفاق تلخ نه تنها برای استقلال بلکه برای فوتبال ایران است که تیم های ایرانی نمی توانند در خانه به مصاف رقبای خود بروند، متاسفانه چنین اتفاقی افتاده است اما استقلال با تمام قدرت به مصاف رقبای خود خواهد رفت، آبی پوشان غیرت و انگیزه دارند و می خواهند دل میلیون ها طرفدار خود را شاد نمایند.

استقلال در بازی با پیکان عملکرد خوبی نداشت، دلیل را در چه می دانید؟

لیگ برتر چند هفته ای تعطیل بود و بعضی از بازیکنان استقلال کرونا داشتند و همین عاملی بود تا این تیم نتواند شرایط خوبی داشته باشد، استقلال چند موقعیت گل هم داشت اما بهره لازم را از آنها نبرد، البته نباید این نکته را فراموش کرد که پیکان بازی دفاعی و بسته را در دستور کار قرار داده بود و همین کار شاگردان فرهاد مجیدی را سخت کرد، به هر حال این بازی تمام شده است و باید به فکر مسابقات آینده بود تا کیفیت بهتری را از آبی ها ببینیم.

قاسمی نژاد می توانست به استقلال یاری کند اما حضور او در جمع آبی پوشان منتفی شد، این می تواند تاثیرگذار باشد؟

این بازیکن در نیم فصل اول عملکرد خیلی خوبی با پیراهن پدیده داشت و بهترین نمایش ها را به اجرا گذاشت، او بازیکن تاثیرگذار و خلاقی است که می توانست به استقلال در لیگ قهرمانان آسیا یاری کند و قدرت تهاجمی آبی ها را بالاتر ببرد اما این اتفاق نیفتاد، با تمام این تفاسیر استقلال نفرات خوبی در خط حمله دارد که هر تیمی آرزوی داشتن آنها را دارد، به هر حال باید با نفرات فعلی رفت و حتم دارم شیخ دیاباته، ارسلان مطهری و مهدی قایدی روزهای خوبی را در آسیا برای استقلال رقم خواهند زد.

بعضی ها اعتقاد دارند شیخ دیاباته و هرویه میلیچ با روزهای خوبشان فاصله گرفته اند؟

این دو از بهترین بازیکنان خارجی فوتبال ایران هستند، آنها مصدوم و از تمرینات به دور بودند و همین عامل باعث شد تا از شرایط مطلوب گذشته فاصله بگیرند، شیخ دیاباته و هرویه میلیچ به زودی به همان بازیکنی تبدیل خواهند شد که طرفداران انتظار دارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران جباری: استقلال از هیچ تیمی در آسیا نمی ترسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جباری: استقلال از هیچ تیمی در آسیا نمی ترسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید