ستاره فرانسوی مرد نامرئی بارسلونا شد

به گزارش وبلاگ تحصیل، آنتوان گریزمان در بارسلونا افت کرده و از او به عنوان مرد نامرئی این تیم نامبرده می شود.

ستاره فرانسوی مرد نامرئی بارسلونا شد

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ تحصیل، آنتوان گریزمان را می توان مرد نامرئی بارسلونا دانست. او که پس از قهرمانی با فرانسه در جام جهانی 2018 روسیه تقاضای زیادی از سوی هواداران بارسا برای پیوستن به تیمشان دریافت کرد و نهایتاً به تیم بارسلونا پیوست، از زمانی که به بلوگرانا آمده در موقعیتی متزلزل بازی می کند.

برخی معتقدند حضور لیونل مسی باعث شده تا گریزمان نتواند درخششی که در اتلتیکو مادرید و تیم ملی فرانسه داشته را در بارسلونا هم داشته باشد اما درخشش بازیکنانی چون آنسو فاتی ثابت کرد که مسی مانع پیشرفت هیچ بازیکنی در بارسلونا نیست.

گریزمان بازیکنی بزرگ است و بسیاری او را ستاره ای در کلاس جهانی می دانند و معتقدند این بازیکن کیفیت کافی را برای درخشش در لالیگا دارد. با این حال او روز به روز غمگین تر و ناامیدتر نسبت به گذشته می شود. رونالد کومان چالش بزرگی دارد تا بتواند انگیزه لازم را به مهاجم فرانسوی تیمش بدهد چون بارسلونا پول زیادی خرج کرد تا توانست گریزمان را جذب کند ولی این بازیکن نتوانسته به اندازه لازم بدرخشد.

در این میان نمایش درخشان لوئیز سوارز در اولین حضورش با پیراهن اتلتیکو مادرید باعث شده تا انتقادها به گریزمان و کومان بیشتر از گذشته شود. اگر بارسلونا نتواند فصل موفقی را سپری کند اعتراض ها به جدایی سوارز که در شرایط خوبی واقع شده است، بیش از گذشته خواهد شد.

4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "ستاره فرانسوی مرد نامرئی بارسلونا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره فرانسوی مرد نامرئی بارسلونا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید