ضربه عجیبی که کریستیانو رونالدو به یونایتد زد

به گزارش وبلاگ تحصیل، طبق گزارش های منتشر شده در رسانه های انلگیسی کریستیانو رونالدو با ایده انتصاب کونته به عنوان جانشین سولشائر روی نیمکت منچستریونایتد مخالفت نموده است.

ضربه عجیبی که کریستیانو رونالدو به یونایتد زد

سایت منچستر ایونینگ نیوز گزارش داده که کریستیانو رونالدو در ماه اکتبر رای به آنتونی کونته به عنوان سرمربی احتمالی منچستریونایتد را وتو کرد و او را گزینه مناسبی برای باشگاه ندانست

طبق این ادعا، مسئولان بلندپایه منچستریونایتد نیز علاقه ای به جذب کونته نداشتند، اما نام او را جزو گزینه های خود قرار داده بودند و نظر رونالدو به آن ها یاری کرد که در تصمیم خود مبنی بر انتخاب نکردن کونته مصمم شوند.

رونالدو بعد از شکست 5-0 مقابل لیورپول در 24 اکتبر، سعی کرد مسئولیت رختکن را بر عهده بگیرد و اتحاد بازیکنان تیم را حفظ کند، اما فوق ستاره پرتغالی نارضایتی خود را از عملکرد اوله گونار سولشائر، سرمربی پنهان نکرد.

ژرژ مندس مدیربرنامه رونالدو، از اد وودوارد اطمینان خواست که باشگاه پس از شکست فاجعه بار 4-1 برابر واتفورد در 20 نوامبر، سولشائر را اخراج خواهد نمود و مندس به سرعت جولین لوپتگی، سرمربی سویا را به باشگاه توصیه کرد.

گزارش های بی اساس در رابطه با لینک شدن زیدان به منچستریونایتد بعد از جدایی سولشائر، تاکتیکی از سوی منچستریونایتد برای آرام کردن رونالدویی بود که به شدت از اوضاع تیم، نگران و عصبانی شده بود.

یونایتد حالا با اریک تن هاخ سرمربی هلندی به عنوان سرمربی فصل آینده تیم به توافق رسیده و این بار از بازیکنان تیم از جمله کریستیانو رونالدو هیچ نظری در فرآیند انتخاب مربی نخواسته است. حدود دو ماه پیش گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه بازیکنان یونایتد بیشتر به جذب مائوریسیو پوچتینو به عنوان مربی بعدی تیم علاقه مند هستند، اما باشگاه دیگر به نظر آن ها توجهی ندارد.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "ضربه عجیبی که کریستیانو رونالدو به یونایتد زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضربه عجیبی که کریستیانو رونالدو به یونایتد زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید