مشمولان سهام عدالت برای دریافت کارت اعتباری ثبت نام نمایند

به گزارش وبلاگ تحصیل، سخنگوی سهام عدالت گفت: نحوه پرداخت کارت های اعتباری سهام عدالت و میزان تسهیلات آن را، بانک ها براساس شرایط خود اطلاع رسانی خواهند کرد.

مشمولان سهام عدالت برای دریافت کارت اعتباری ثبت نام نمایند

به گزارش وبلاگ تحصیل از خبرگزاری صدا و سیما، حسین فهیمی امروز در حاشیه نشست مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی در جمع وبلاگ تحصیل درباره کارت اعتباری سهام عدالت، گفت: شرکت سپرده گذاری مرکزی، آمادگی دارد تا کل دارایی سهام عدالت را برای دریافت کارت اعتباری به بانک ها تضمین کند، اما بانک ها براساس شرایط خود، میزان تسهیلات را معین می نمایند.

وی با بیان اینکه مشمولان سهام عدالت برای دریافت کارت اعتباری می توانند با مراجعه به اپلیکیشن بانک، اقدام به ثبت نام نمایند، ادامه داد: ثبت نام در هر بانک متفاوت است و در روزهای آینده بانک ها شرایط ثبت نام را اطلاع رسانی خواهند کرد.

فهیمی گفت: با دریافت کارت اعتباری سهام عدالت، امکان خرید وجود دارد و اگر مبلغ استفاده شده تا 29 روز بازگردانده گردد، سود به آن تعلق نخواهد گرفت.

سخنگوی سهام عدالت اضافه نمود: در صورت عدم بازگشت پول پس از گذشت یک ماه، باز پرداخت تسهیلات 3 ساله در نظر گرفته می گردد و کارمزد آن متفاوت خواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین

به "مشمولان سهام عدالت برای دریافت کارت اعتباری ثبت نام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشمولان سهام عدالت برای دریافت کارت اعتباری ثبت نام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید