معاون اجرایی رئیسی: باید دلایل گرانی ها به مردم گفته گردد

به گزارش وبلاگ تحصیل، معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: گلایه مردم در مورد گرانی های به حق است و ما در دولت تصمیم داریم رو به جلو پیش برویم و مسائل را رفع کنیم.

معاون اجرایی رئیسی: باید دلایل گرانی ها به مردم گفته گردد

به گزارش ایلنا، صولت مرتضوی درباره نقدها به دولت درخصوص افزایش قیمت ها و گلایه مردم در این خصوص و اقدامات دولت در این زمینه گفت: این که مردم گلایه دارند ما به آن ها حق می دهیم، ولی باید به مردم و رسانه ها دلایل این گرانی ها گفته شود.

معاون اجرایی رئیس جمهور اعلام نمود: اساساً آن منابعی که برای یارانه کالا های اساسی گذاشته بودند، بسیار محدود بود که دولت سال قبل کوشش کرد، اما این گرانی ها ناشی از تصمیمات غلطی است که در گذشته گرفته و ما هم بنای این را نداریم که گذشته را کالبد شکافی کنیم.

وی تاکید نمود: آقای رئیسی گفتند روبه جلو کارتان را انجام دهید و پیش بروید، بخشی از این افزایش قیمت به افزایش قیمت جهانی باز می شود؛ توجه داشته باشید هنگامی که قیمت نفت بالغ بر 100 دلار افزایش پیدا می نماید قطعاً قیمت فرآورده ها و محصولاتی که در این حوزه هستند هم افزایش پیدا می نماید. بله از سویی هم این قضیه خوب است.

مرتضوی گفت: برنامه دولت این است که با تمام توان بازار را مدیریت کند و امورات را طوری پیش ببرد که بر آحاد مختلف مردم آسیبی وارد نشود و خوشبختانه دولت اخیراً با تصمیماتی که گرفته، افزایش قیمت ها را به گونه ای تعدیل نموده است.

وی اعلام نمود: گاهی اوقات ممکن است بعضی از کالا ها در دوره ای به صورت مقطعی کمیاب شوند مثلا یک الی دو هفته کمیاب شوند، اما بعد قیمت ها تعدیل می شود، لذا افزایش قیمت ها رسانه ای می شود، اما تعدیل قیمت ها رسانه ای نمی شود.

منبع: فرارو

به "معاون اجرایی رئیسی: باید دلایل گرانی ها به مردم گفته گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون اجرایی رئیسی: باید دلایل گرانی ها به مردم گفته گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید