هرگز این موارد را از همسرتان پنهان نکنید

به گزارش وبلاگ تحصیل، دروغ و پنهان کاری در ازدواج همواره مشکل ساز می گردد و تأثیرات منفی را بر روابط زوجین اعمال می نماید.

هرگز این موارد را از همسرتان پنهان نکنید

زمانی که دو نفر با یکدیگر ازدواج می نمایند، توقع دارند تا زندگی خود را با صداقت آغاز نموده و مسائل مهم و تأثیرگذار درگذشته و آینده را از یکدیگر مخفی ننمایند. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان پنهان کاری در عشق می پردازیم.

پنهان کاری در عشق

وقتی شما با فردی ازدواج می کنید که قرار است با او زندگی پایداری را بسازید، بهتر است که تا جایی که می توانید از پنهان کاری دوری کنید چرا که ممکن است فاش شدن هر رازی آثاری مخرب برای شما و زندگی تان داشته باشد.

مسائل مالی

اصولاً مسائل مالی مخصوصاً در آقایان مسئله ای است که پنهان شده و به شخص مقابل گفته نمی گردد. وقتی که برای آغاز یک زندگی اقدام می نمایند شرایط مالی خود را نشان نمی دهند و بازگو نمی نمایند و به طبع اگر وضع شخص مقابل خیلی هم بهتر باشد این پنهان کاری ادامه دارد. تا زمانی که وارد زندگی شوند این مخفی کاری را ادامه می دهد و درست وقتی که وارد یک زندگی شدند مسئله مالی که بسیار مهم است باعث تخریب رابطه می گردد. پس بهتر است شرایط مالی خود که تأثیر زیادی در ازدواج دارد را از قبل بیان کنید.

پنهان کاری در عشق، روابط جدی شما قبل از او

انسان هایی که قبل از او در زندگی شما حضور داشته اند و به صورت جدی باهم ارتباط داشتید جزو مواردی است که حتماً شریک زندگی شما باید در رابطه با آن باخبر باشد؛ چراکه ممکن است شخص قبلی به طور خیلی اتفاقی در هر لحظه از زندگی شما حضور پیدا کند و همه چیز خراب گردد.

مسائل جدی در رابطه با خانواده شما

مسائلی که در رابطه با خانواده تان هستند و زندگی شما را هم تحت تأثیر قرار می دهند باید حتماً به شریکتان گفته گردد و اجازه ندهید که بعدها این مسئله در زندگی مشترک شما مشکل ساز گردد و روابطتان را تحت تأثیر قرار دهد. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب 4 اشتباه بزرگ زنان در رابطه عاطفی +ویدیو سر بزنید.

پنهان کاری در عشق، بیماری های جدی

شما باید بیماری های جسمی و روحی که دارید را با طرف مقابلتان در میان بگذارید؛ او قرار است با شما زندگی کند و هر بیماری که در شما وجود دارد زندگی او را هم تحت تأثیر قرار می دهد پس حق دارد که همه چیز را بداند.

اخلاق های خاص

اگر اخلاق های خاصی دارید که خودتان می دانید شاید برای برخی از افراد قابل هضم نباشد، سعی نکنید آن را پنهان کنید و برای این که شخص مقابلتان را آزرده خاطر نکنید آن رفتار را انجام ندهید؛ آن اخلاق جزوی از شماست و شاید برای مدتی کوتاه یا بلند آن را نشان ندهید؛ ولی باگذشت زمان دیگر نمی توانید به پنهان کردن آن ادامه دهید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب این 4 کار را حتما با همسر خود انجام دهید +ویدیو را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "هرگز این موارد را از همسرتان پنهان نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرگز این موارد را از همسرتان پنهان نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید