واکنش ترامپ به احضار دخترش به وسیله کمیته تحقیقاتی کنگره

به گزارش وبلاگ تحصیل، رئیس جمهور پیشین آمریکا به شدت اقدام کمیته تحقیقاتی مجلس نمایندگان در احضار دخترش برای پاسخگویی به سئوالات درباره یورش مرگبار به ساختمان کنگره را محکوم نموده است.

واکنش ترامپ به احضار دخترش به وسیله کمیته تحقیقاتی کنگره

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ تحصیل، تنش های سیاسی بر سر یورش مرگبار 6 ژانویه سال گذشته به ساختمان کنگره آمریکا همچنان ادامه دارد.

کمیته ویژه مجلس نمایندگان آمریکا که تحقیق درباره علل و ریشه های اصلی این رویداد خونین را دنبال می نماید، همچنان در پی احضار مقام ها و متحدن نزدیک دونالد ترامپ است. این مساله با مخالفت شدید رئیس جمهور پیشین آمریکا روبرو شده و وی از متحدان سیاسی اش خواسته است تا با این کمیته همکاری ننمایند.

پس از آنکه کمیته ویژه تحقیق مجلس نمایندگان آمریکا ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور پیشین این کشور را برای ادای توضیحاتی درباره حوادث مرگبار 6 ژانویه و حمله به ساختمان کنگره دعوت کرد، این اقدام با محکومیت شدید ترامپ روبرو شده است.

ترامپ در مصاحبه با وبگاه واشنگتن اگزماینر در واکنش به این اقدام گفته است: این شرایط بسیار غیرمنصفانه ای برای بچه های من است. خیلی خیلی غیرمنصفانه. این مایه شرمساری است، چه خبر است. آنها از این چیزها استفاده می نمایند تا فکر مردم را از این موضوع دور نمایند که کشور ما چقدر بی کفایت اداره می گردد و آنها اهمیتی نمی دهند. آنها قصد تعقیب بچه ها را دارند.

کمیته ویژه مجلس نمایندگان آمریکا بعلاوه اریک ترامپ و کیمبرلی گیلفویل را که قبلا مشاور دونالد ترامپ و نامزد دونالد ترامپ جونیور بوده، احضار نموده است.

ترامپ اضافه کرد: این کمیته بیش از حد افراطی عمل نموده است.آنها از هر قدرتی که دارند استفاده می نمایند. آنها نمی توانند اهمیتی بدهند. آنها افراد شروری هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش ترامپ به احضار دخترش به وسیله کمیته تحقیقاتی کنگره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ترامپ به احضار دخترش به وسیله کمیته تحقیقاتی کنگره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید