ولز 1 - سوئیس 1؛ تساوی ارزشمند ولزی ها در ملاقات نخست

به گزارش وبلاگ تحصیل، خبرگزاری خبرنگاران- دو ضربه سر و البته تصمیم VAR نتیجه ملاقات ولز و سوئیس را مشخص کرد.

ولز 1 - سوئیس 1؛ تساوی ارزشمند ولزی ها در ملاقات نخست

به گزارش وبلاگ تحصیل، سیو عالی یان زومر روی ضربه سر مور، مهار خوب دنی وارد روی ضربه نمایشی نیکو الودی و فرصت سوزی عظیم هریس سفروویچ مقابل دروازه ولز از جمله موقعیت های نیمه اول بازی ولز و سوئیس بود که به تساوی 0-0 انجامید. در نیمه دوم ولز پس از عقب افتادن، حملاتش را بیشتر کرد و توانست بازی را مساوی کند. در نیمه دوم کوین ام بابو فرصت عظیمی را از دست داد که ممکن است سوئیس حسرت آن را بخورد. در دقیقه 85 بازی هم سوئیس توسط ماریو گاورانوویچ به گل رسید اما پس از آنالیز VAR گل او به درستی مردود شد. دنی وارد، دروازه بان ولز ستاره این تیم بود در دقایق انتهای بازی، مهارهای خوبی انجام داد.

گل های ولز و سوئیس؛

ولز 0-1 سوئیس؛ بریل امبولو 49`: روی کرنر ارسالی ژردان شکیری، بریل امبولو با یک ضربه سر خوب توانست دروازه تیم ملی ولز را باز کند.

ولز 1-1 سوئیس؛ کیفر مور 74`: روی یک ضربه کرنر، توپ به جو مورل رسید و سانتر او به درون محوطه جریمه با ضربه سر دیدنی کیفر مور وارد دروازه سوئیس شد.

امروز و در دومین بازی گروه A رقابت های یورو دو تیم سوئیس و ولز به مصاف یکدیگر رفتند که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 1-1 تمام شد. بازی متعادل آغاز شد اما موقعیت نسبتا خوب اول مسابقه توسط بازیکنان سوئیس به وجود آمد. جایی که ضربه سر بریل امبولو با اختلاف از کنار دروازه عبور کرد. در دقیقه 15 اولین موقعیت بسیار مهم بازی توسط ولز خلق شد؛ جایی که ضربه سر فوق العاده کیفر مور با واکنش استثنایی یان سومر همراه شد و توپ به کرنر رفت.

در دقیقه 27 این سوئیس بود که می توانست دروازه ولز را باز کند اما ضربه هریس سفروویچ بعد از چرخش فوق العاده او با اختلاف کمی از کنار دروازه عبور کرد. در لحظات انتهای نیمه اول هریس سفروویچ به یک موقعیت خوب دیگر دست یافت اما ضربه او در مصافی تقریباً تک به تک با دروازه ولز به بیرون رفت تا بازی در انتها 45 دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل تمام گردد.

نیمه دوم با آغاز فوق العاده سوئیس همراه شد. بریل امبولو در مصافی تک به تک با دروازه ولز نهاده شد اما ضربه او با واکنش استثنایی دنی وارد به کرنر فرستاده شد. با این حال خود امبولو روی همان کرنر و با یک ضربه سر مهارنشدنی گلزنی کرد تا سوئیس با یک گل پیش بیفتد. در دقیقه 61 ولز این فرصت را داشت که کار را به تساوی بکشاند اما ضربه بن دیویس از پشت محوطه جریمه با اختلاف تقریبا کم از بالای دروازه سوئیس به بیرون رفت.

در دقیقه 66 امبولو می توانست گل دوم خود و سوئیس را به ثمر برساند اما ضربه فنی او با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه ولز عبور کرد. در دقیقه 75 بالاخره قفل دروازه سوئیس شکست و ولز توانست گل تساوی را به ثمر برساند. ارسال جو مورل به روی دروازه با ضربه سر تمام کننده کیفر مور همراه شد تا نتیجه 1-1 گردد.

در حالی که بازی به لحظات انتهای خود نزدیک می شد ماریو گاورانوویچ پیروز شد گل دوم را وارد دروازه ولز کند اما بعد از مراجعه داور به VAR این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد. در دقیقه 90 امبولو می توانست یک بار دیگر دروازه ولز را باز کند اما ضربه سر او توسط دروازه بان حریف به کرنر فرستاده شد تا مسابقه با همان تساوی 1-1 تمام گردد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "ولز 1 - سوئیس 1؛ تساوی ارزشمند ولزی ها در ملاقات نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ولز 1 - سوئیس 1؛ تساوی ارزشمند ولزی ها در ملاقات نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید