کونته: صدرنشینی اینتر حاصل کاری است که از فصل پیش شروع کردیم، هیچ عهد و پیمانی برای قهرمانی در کار نیست

به گزارش وبلاگ تحصیل، سرمربی تیم فوتبال اینتر موفقیت های این فصل نراتزوری را حاصل کوشش هایی می داند که از فصل گذشته برای احیای نراتزوری شروع کرد.

کونته: صدرنشینی اینتر حاصل کاری است که از فصل پیش شروع کردیم، هیچ عهد و پیمانی برای قهرمانی در کار نیست

به گزارش وبلاگ تحصیل، تیم فوتبال اینتر روز یکشنبه در دیداری خانگی برابر جنوا پیروز شد با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی برسد و حاشیه امنیت خود را (قبل از بازی میلان و رم) به هفت امتیاز افزایش دهد. همچنین این پیروزی فاصله اینتر را با یوونتوسی که یک بازی معوقه برابر ناپولی دارد به 10 امتیاز افزایش داد.

آنتونیو کونته سرمربی نراتزوری پس از این بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من بازی رم و میلان را تماشا خواهم کرد، چون به فوتبال علاقه دارم. پس قطعاً امشب جلوی تلویزیون خواهم بود. مقابل جنوایی بازی کردیم که در شرایط فوق العاده ای واقع شده است و به نظر من در این چند هفته اخیر فقط یک امتیاز از ما کمتر کسب نموده است. با این حال تیم ما رویکردی مناسب داشت و به جنوا به جز چند سانتر اجازه انجام کار دیگری را نداد. ما سه گل زدیم و ماتیا پرین (دروازه بان جنوا) چند بار هم دروازه اش را نجات داد. پس کاملاً راضی هستیم.

کونته اضافه نمود: این نتایجی که داریم می گیریم همه حاصل کارهایی هستند که از سال گذشته شروع کردیم و سال جاری به لطف افزایش خودباوری تیم و اعتماد به توانایی هایش دارد به ثمر می نشیند. تیم ما نسبت به سال گذشته اکنون درک بهتری از شرایط بازی، با توپ یا بدون آن دارد. اینتر الان می داند که چه زمانی باید تهاجمی بازی نموده و چه زمانی بازی را آرام کند.

از زمانی که اینتر از رقابت های اروپایی حذف شد و از جام حذفی هم کنار رفت، بارها گفته شده که قرار دریافت تمام تمرکز این تیم روی سری A دلیل پیروزیتش بوده است. کونته در پاسخ به این سؤال که آیا او و شاگردانش پس از حذف از اروپا و کوپا ایتالیا، برای کسب قهرمانی در لیگ هم پیمان شدند، گفت: خیر، هیچ عهد و پیمانی در کار نبوده است. شما دارید از بازیکنان اینتر حرف می زنید، تیمی که همواره باید برای قهرمانی انگیزه داشته باشد. ضمن اینکه این تیم سال هاست که چیزی نبرده است. ما فصل گذشته هم با اینکه فصل اولم در تیم اینتر بود به قهرمانی بسیار نزدیک شدیم. در خصوص لیگ قهرمانان هم باید بگویم که ما ناعادلانه حذف شدیم، اما آن اتفاق سبب شد که بیشتر عیوب خود را ببینیم و درک کنیم که باید سطح کیفی کارمان را ارتقا دهیم. اگر الان در لیگ قهرمانان بودیم، در آنجا هم حرف هایی برای گفتن داشتیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ تحصیل بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کونته: صدرنشینی اینتر حاصل کاری است که از فصل پیش شروع کردیم، هیچ عهد و پیمانی برای قهرمانی در کار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: صدرنشینی اینتر حاصل کاری است که از فصل پیش شروع کردیم، هیچ عهد و پیمانی برای قهرمانی در کار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید