اقدام معنادار امید نورافکن برای پیوستن به پرسپولیس

به گزارش وبلاگ تحصیل، اگرچه امید نورافکن سابقه بازی در استقلال را دارد، اما طی سال های اخیر همیشه شایعه حضورش در پرسپولیس داغ بوده است. هیچ پنجره ای پشت سر گذاشته نمی شود، جز اینکه حرف و حدیث هایی در مورد حضور این بازیکن در پیراهن قرمز مطرح شود. به هرحال نورافکن یک بازیکن چند پسته و باکیفیت است و جای تعجب ندارد که پرسپولیس دنبال او باشد، از سوی دیگر به نظر می رسد خود این بازیکن هم نسبت به حضور در جمع سرخپوشان بی میل نیست.

اقدام معنادار امید نورافکن برای پیوستن به پرسپولیس

با این حال تا به امروز چنین فرصتی فراهم نشده است. نورافکن هم اکنون در عضویت سپاهان است و تا خاتمه فصل با این باشگاه قرارداد دارد. حتی در همین زمستان هم زمزمه جذب او از سوی پرسپولیس به گوش می رسید، اما باشگاه اصفهانی باید رضایتنامه می داد که تحت هیچ شرایطی این کار را نمی کرد؛ آن هم به مقصد رقیب مستقیمش در کورس قهرمانی!

در خاتمه فصل، اما امید آزاد خواهد شد و اینجا ممکن است داستان او با پرسپولیس وارد یک فاز متفاوت شود. در خبر ها آمده بود نورافکن فعلا به پیشنهاد تمدید قرارداد سپاهان پاسخ نداده که این اتفاق می تواند معنادار باشد. سپاهان عادت به تمدید زودهنگام قرارداد با بازیکنانش دارد؛ شبیه کاری که 2فصل پیش با پیام نیازمند انجام داد. گویا چنین پیشنهادی به نورافکن هم شده که او قبول نکرده است. کسی چه می داند؛ شاید در تابستان، پست دفاع چپ پرسپولیس با بازیکن مورد علاقه دراگان اسکوچیچ پر شود.

همشهری

منبع: فرارو

به "اقدام معنادار امید نورافکن برای پیوستن به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام معنادار امید نورافکن برای پیوستن به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید