اکالا بیکاران دوران کرونا را به کار باز می گرداند

به گزارش وبلاگ تحصیل، فروشگاه اینترنتی اکالا با هدف کارآفرینی و به طور خاص با اولویت قرار دادن هموطنانی که در دوران شیوع کرونا شغل خود را از دست داده اند، با پیوستن به کمپین آنها را به کار باز گردانیم در راستای توسعه منابع انسانی خود گام برداشته است.

اکالا بیکاران دوران کرونا را به کار باز می گرداند

فروشگاه اینترنتی اکالا با هدف کارآفرینی و به طور خاص با اولویت قرار دادن هموطنانی که در دوران شیوع کرونا شغل خود را از دست داده اند، با پیوستن به کمپین آنها را به کار باز گردانیم در راستای توسعه منابع انسانی خود گام برداشته است.

اکالا به عنوان یکی از پیروز ترین سوپرمارکت های آنلاین که بیش از سه سال پیش به صنعت خرده فروشی آنلاین وارد شده و تمام کوشش خود را به کار گرفته است که با ارائه با کیفیت ترین کالاها و نازلترین قیمت ها درب منزل، در وقت و هزینه هموطنان صرفه جویی نماید در دوران سخت شیوع ویروس کرونا و در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی با سرعت بیشتری توسعه یافته و در حال حاضر با همکاری فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در بیش از 80 شهر کشور با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

از همین روی این فروشگاه اینترنتی به منظور ارتقاء خدمات خود برای شعب شرق، جنوب و غرب تهران عظیم و حومه راننده دارای خودرو و پیک موتور سوار با حقوق، بیمه و مزایای استثنایی بطور تمام وقت استخدام می کند.

این نکته قابل ذکر است که داوطلبین همکاری در اکالا می بایست دارای کارت معافیت دائم و یا خاتمه خدمت بوده و کمتر از 42 سال سن داشته باشند.

علاقمندان به همکاری در فروشگاه اینترنتی اکالا می توانند عدد 9 را به شماره 200054595 ارسال نمایند. در اسرع وقت برای مصاحبه حضوری تماس گرفته میشود.

منبع: مجله اکالا (blog.okala.com)

منبع: جام جم آنلاین

به "اکالا بیکاران دوران کرونا را به کار باز می گرداند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکالا بیکاران دوران کرونا را به کار باز می گرداند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید