با این افراد رژیم غذایی برای تناسب اندام نگیرید

به گزارش وبلاگ تحصیل، ایرنا/ اغلب افرادی که کاهش وزن را تجربه نموده اند و یا به فکر لاغر شدن هستند، به افرادی مراجعه می نمایند که آن ها را در رسیدن به این هدف یاری نمایند. احتمالاً همه ما می دانیم که خیلی از رژیم ها اصولی نیستند و به خاطر رسیدن به لاغری، انجامشان می دهیم! وقت تجدید نظر جدی در این زمینه رسیده است؛ اما چرا؟!

با این افراد رژیم غذایی برای تناسب اندام نگیرید

همه افرادی که دچار اضافه وزن هستند و در پی لاغر شدن، سعی می نمایند از اصولی در غذا خوردن تبعیت نمایند که وزنشان را کاهش دهد. گاهی اوقات توصیه های غلط دیگران یا تحقیقات نادرست خودمان باعث می گردد که راه غلطی را پیش بگیریم.

به متخصصان تغذیه مراجعه کنید

از قلم نیاندازید که تغذیه یک علم است. کارشناس تغذیه هم می تواند به شما روش لاغری را نشان دهد و می توانید به او مراجعه کنید. همیشه دقت کنید که نزد افرادی که علم کافی را ندارند و ممکن است به سلامت بدنتان آسیب بزند نروید.

با افرادی که رژیم های بسیار محدودنماینده دارند، همراه نشوید

کالری های به شدت پایین قاتل متابولیسم بدنتان هستند و به طور قطع برای سلامت بدن شما مضر هستند. اگر شما در گذشته مسائل بهداشت روان داشته اید، به طور قطع با این رژیم ها درمان خودتان را به خطر انداخته اید. این رژیم ها به شدت روی روان و اعصاب تأثیر منفی می گذارد. دستورالعمل پزشک باید دقیق و متناسب برا شرایط بدن شما باشد.

با اینفلوئنسرها رژیم نگیرید

شما اشتباه می کنید اگر فکر می کنید که افکار ساده لوح از اینفلوئنسرها رژیم می گیرند. این اتفاق هر روزه در فضای مجازی در جریان است و نمی توانیم با برچسب های اینچنینی آن را حل کنیم. افرادی که به دیگران می گویند: مثل من بخور تا لاغر شوی. توجه داشته باشید که یک نسخه واحد برای سلامتی وجود ندارد. حتی اگر همه ما برنامه غذایی یکسانی را بخوریم و تمرین های یکسانی را انجام دهیم، دلیلی برای جواب دادن رژیم لاغری ما وجود ندارد.

افرادی که همه جوانب یک چاقی را نمی بیند

چاقی برای اغلب افراد چاق، فقط خوردن بیش از حد کالری ها نیست. همه ما می دانیم که پنیر و سیب زمینی کالری زیادی را وارد بدن می نماید، اما اغلب متخصصان به نام تغذیه بدون اینکه با افراد چاق تبادل نظر نمایند به آن ها رژیم می دهند. بهترین کار برای کاهش وزن، توجه به زمینه های عاطفی اساسی در زمینه مسائل وزن است.

درست است، پیدا کردن فرد مناسب یک چالش عظیم است، اما ارزشش را دارد. بدن شما قرار است سال ها در کنارتان فعالیت کند و این کار سخت را برای خودتان هم که شده، با جدیت پیگیری کنید.

از قلم نیاندازید که پیدا کردن تعادل در زندگی با سبک سالم غذا خوردن اهمیت دارد و نباید بدن خود را مورد حمله آنی قرار دهید.

منبع: همگردی

به "با این افراد رژیم غذایی برای تناسب اندام نگیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این افراد رژیم غذایی برای تناسب اندام نگیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید