بورس دوشنبه را چگونه آغاز کرد؟ ، ادامه فرایند صعودی شاخص کل

به گزارش وبلاگ تحصیل، در جریان معاملات اول وقت بازار سهام در روز دوشنبه، شاخص کل به مدد سبزپوشی بیشتر نمادهای بازار در 40 دقیقه بیش از 43 هزار واحد رشد را به ثبت رساند تا در آستانه ورود به کانال یک میلیون و 700 هزار واحدی قرار بگیرد. به نظر می رسد امروز از نظر افزایش شاخص، بورس رکورد تازه ای را به ثبت برساند.

بورس دوشنبه را چگونه آغاز کرد؟ ، ادامه فرایند صعودی شاخص کل

در 40 دقیقه ابتدایی معاملات امروز بورس، بیش از 350 هزار معامله انجام شد که طی آن 1 میلیارد 700 میلیون سهم با ارزشی بالغ بر 33 هزار میلیارد ریال داد و ستد شد در این میان سه نماد فولاد، فملی و تاپیکو در صدر تاثیرگذارترین نمادها بر شاخص کل بورس بودند. در معاملات فرابورس نیز صبا، ذوب و هرمز بیش از بقیه بر رشد 350 واحدی شاخص تاثیر داشتند و ارزش معاملات این بازار نیز بیش از 12 هزار میلیارد ریال بود.

در معاملات امروز بیشتر نمادها در گروه های مختلف صنعت با افزایش تقاضا روبرو شده و معاملات آنها در محدوده مثبت و نزدیک به صف خرید انجام می شود.

معاملات امروز بورس در حالی پیگیری می شود که زمان انجام معاملات نماد سیتا از ساعت 12 و 35 تا 13 و 40 و دو نماد خودرو و خساپا از ساعت 13 و 45 تا 14 و 50 خواهد بود. همچنین از امروز معاملات صندوق های بورسی با محدودیت نوسان 10 درصدی انجام خواهد شد.

منبع: تجارت نیوز

به "بورس دوشنبه را چگونه آغاز کرد؟ ، ادامه فرایند صعودی شاخص کل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس دوشنبه را چگونه آغاز کرد؟ ، ادامه فرایند صعودی شاخص کل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید