تمام بازیکنان یوونتوس در فهرست فروش به جز 5 نفر، رونالدو در لیست خروج

به گزارش وبلاگ تحصیل، باشگاه یوونتوس قصد خانه تکانی در تیم اصلی خود را دارد و به همین منظور می خواهد تمام بازیکنان خود به جز 5 نفر را بفروشد.

تمام بازیکنان یوونتوس در فهرست فروش به جز 5 نفر، رونالدو در لیست خروج

به گزارش وبلاگ تحصیل، نشریه گاتزتا دلواسپورت نوشت که نارضایتی مدیران باشگاه یوونتوس از عملکرد اعضای این تیم در فصل جاری آنها را به فکر خانه تکانی در ترکیب این تیم انداخته و به همین منظور آنها در تابستان سال جاری تعداد زیادی از بازیکنان خود را به فروش خواهند رساند. در واقع طبق ادعای این نشریه ایتالیایی، یوونتوس تمام بازیکنانش به جز 5 نفر را در فهرست مهره های مازاد خود برای فروش در بازار پایان فصل قرار داده که ظاهراً نام کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم هم در این لیست دیده می شود.

5 بازیکنی که طبق ادعای گاتزتا، یوونتوس خیال فروش آنها را ندارد عبارتند از فدریکو کیه زا، دژان کولوسفسکی، ماتیس دلیخت، آرتور و دانیلو. به جز این افراد، یووه در صورت دریافت پیشنهاد مناسب برای سایر بازیکنانش مانع انتقال آنها نخواهد شد. در مورد بازیکنانی مانند جورجو کیه لینی و جیجی بوفون هم، انتظار می رود که آنها در پایان فصل بازنشسته شوند.

اگرچه فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس تأکید کرده که این باشگاه به حفظ رونالدو اصرار دارد، اما حقوق 30 میلیون یورویی این بازیکن بدان معناست که باشگاه چندان هم با خروج او مخالف نیست. در همین حال اگر یوونتوس برای رونالدو مشتری پیدا نکند تا از پرداخت حقوق هنگفت او معاف نشود، آن وقت انتظار می رود که پائولو دیبالا را بفروشد، بازیکنی که در این فصل به دلیل مصدومیت به ندرت بازی کرده و تنها یک فصل دیگر قرارداد دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تمام بازیکنان یوونتوس در فهرست فروش به جز 5 نفر، رونالدو در لیست خروج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام بازیکنان یوونتوس در فهرست فروش به جز 5 نفر، رونالدو در لیست خروج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید