سفر به افنباخ آلمان ، 15 کاری که می توانید در افنباخ انجام دهید

به گزارش وبلاگ تحصیل، چند کیلومتر بالاتر از شهر فرانکفورت، در سمت چپ رود ماین، شهر افنباخ واقع شده است. در زمان های گذشته، دو مورد از بزرگ ترین صنایع شهر افنباخ آلمان، چرم سازی و حروف نگاری بوده اند، که امروزه برای هر دوی این ها موزه های با استاندارد های بالایی در این شهر وجود دارند.صدمات زیادی در طول جنگ جهانی دوم به افنباخ آلمان وارد شد اما قصر های عصر رنسانس و باروک که اشراف زادگان هسه زمانی در آن ها زندگی می کردند، دست نخورده باقی مانند و شایسته بازدید شما هستند. کرانه رود ماین در طول ده ها سال بازسازی شده است. وست اند محله ای ثروتمند نشین با ویلاهایی نفیس و تاریخی است که برای سرمایه داران ساخته شده اند و چند قرن از عمر آن ها گذشته است. همینطور هر سه شنبه، آدینه و شنبه مردم از فرانکفورت به افنباخ می آیند تا در سفر به افنباخ آلمان از بازار خیابانی شگفت انگیز آن خرید نمایند.بیایید برترین کارهایی که می توان در سفر به افنباخ آلمان و جاهای دیدنی افنباخ انجام داد را با هم آنالیز کنیم.

سفر به افنباخ آلمان ، 15 کاری که می توانید در افنباخ انجام دهید

1. قصر ایزنبورگر

این بنا از جاهای دیدنی افنباخ آلمان قصری فوق العاده متعلق به دوران رنسانس در قرن شانزدهم میلادی است که در کرانه رود ماین واقع شده است.پادشاه سوئدی، گستوف آدولف دوم در سال های اولیه دهه 1630 در طول جنگ های سی ساله برای مذاکره با فرانکفورت در این قصر اقامت کرد.قصر ایزنبورگر به عنوان اقامت گاه کنت های ایزنبورگ-افنباخ باقی ماند، کسانی که تا دهه 1800 شاهزاده های اینبورگ و بودینگن شدند.قصر کنونی یکی از آن قصر هایی است که می بایست چهار پر می بود، زمانی که روی بخش Schlossplatz در بخش جنوبی بایستید می تواند دقایقی را به دیدنی طاق ها، ایوان ها و مجسمه های روی برجسته کاری ها، گچ کاری های دیوار ها، ستون نما ها و کاریاتید ها در مجموعه جاهای دیدنی افنباخ آلمان بپردازید.این قصر امروزه در مالکیت دانشگاه هنر و طراحی افنباخ آلمان واقع شده است. این دانشگاه از دانشکده های عکاسی و طراحی گرافیک تشکیل شده است.

2. قصر رمپنهایم

از نمونه جاهای دیدنی افنباخ آلمان قصر شکوهمند دیگری در شمال افنباخ آلمان ، نه چندان دور تر از قصر قبلی و مانند آن، در کنار رودخانه واقع شده است.قصر رمپنهایم نسبت به قصر قبلی پیشینه تاریخی کمتری دارد و از سال 1736 اقامتگاه کنت ها و شاهزاده های هسه-کاسل بوده است.معماری این قصری ترکیبی درهم آمیخته از سبک باروک و نیوکاسل است و در میان شخصیت های تاریخی که در قرن نوزدهم در این مکان اقامت نموده اند می توان فرانز جوزف اول از اتریش، شاه آینده انگلستان ادوارد هفتم و شاه دانمارکی کریستین نهم و فردریک هشتم را نام برد. بعد از تصاحب شدن استان هسه بعد از جنگ اتریش-پروس این بنا رو به خرابی رفت و بعد از آن در سال های دهه 1970 نوسازی شد.امروزه این قصر اقامت گاه مسئولین دولتی است و پارک زیبای کنار رودخانه با درختان، چمن زار ها و چشم انداز ها زیبای قصر در دسترس عموم مردم واقع شده است.

3. کاخ بیسینگ

یکی از بزرگ ترین جاهای دیدنی افنباخ، کاخ بیسینگ است که در گذشته به عنوان یک خانه ویلایی کاربرد داشته است. اما امروزه برای برگذاری همایش ها و نمایشگاه ها از آن استفاده می شود و با محوطه پارک عمومی دارای فضای مشترکی است.این بنا متعلق به قرن هجدهم میلادی است، زمانی که شاعر جوان جان ولفگانگ ون گوته در تابستانی به همراه معشوقه اولش لیلی شونمان در این جا اقامت کرد. در شمال این قصر باغی وجود دارد که به نام این بانو نامگذاری شده است.معماری نئو باروک این قصر به وسیله بازرگان ثروتمند آدولف ون بیسینگ در اواخر قرن نوزدهم میلادی طراحی شده است و بعد از اینکه قصر در جنگ دنیای دوم بمب باران شد تا سال 1980 کاملا باز سازی نشد.در طول تابستان در محوطه این قصر کنسرت هایی مانند فستیوال دنیای موسیقی ماین در ماه جولای برگزار می شوند.

4 . موزه کلینگزپور

بازدید از این موزه برای همه طراحان گرافیک لازم است، این موزه در بال جنوبی کاخ بیسینگ واقع شده است و درباره حروف چاپی و تایپوگرافی است.نام موزه از روی سبک شیشه گریکلینگزپور گرفته شده است، صنعتی که از سال 1906 تا 1956 در این مکان به آن پرداخته می شده و مجموعه ای از انواع سبک های شیشه سازی مانند بهرن رومی اثر پیتر بهرن و همینطور نیولند و کابل معروف که ساخته رودولف کوچ هستند و استفاده فراوانی دارند، در این موزه وجود دارند. می توانید آثار این طراحان چیره دست را در گالری ها دیدن کنید، مانند بزرگترین مجموعه آثار چاپی هنرمند حروف نگار نیکولاس ورکمن در بیرون از کشور خودش هلند.هر ساله بیش از پنج نمایشگاه در این محل برگذار می شوند که بیشترا در زمینه طراحی کتاب هستند. نمایشگاه های اخیر از جاهای دیدنی افنباخ آلمان آثار هنری د تولوز-لاوترک، ماکس سلواگت، اندی وارهل و جوآن مایرو را به نمایش گذاشته اند.

5. موزه چرم آلمان

صنعت چرم سازی از اواخر قرن هجدهم میلادی در افنباخ رونق داشته است. از این رو این شهر مکان مناسبی برای وجود موزه ای در خصوص چرم و کاربرد های آن در سراسر دنیا است.این موزه اکنون بیش از یک قرن عمر دارد و شاهکار های طراحی چرم از سراسر دنیا از قرون وسطی تا به امروز را به نمایش می گذارد.می توانید در این موزه، زره ها، سپر ها، ماسک ها و جعبه وسایل متعلق به ناپلئون و ملکه جوزفین مانند وسایلی که هنرمندانه به وسیله لوئیس وویتون ساخته شده اند را ببینید. همینطور می توانید مجموعه های چند ملیتی از چرم های ساخته شده در آمریکا، آفریقا و آسیا را به همراه وسایل دست سازی مانند عروسک ها نمایشی از شرق آسیا و لباس های تشریفاتی از مردم لاکوتا در آمریکای شمالی را ببینید.موزه کفش آلمان از جاهای دیدنی افنباخ آلمان مجموعه ای جداگانه است و بیش از 15 هزار قطعه پاپوش، از چکمه های نظامی رومی تا کفش های ابریشمی که به وسیله اشراف زادگان اهل هسه در سال های 1700 پوشیده می شده اند را در آن ببینید.

6. پارک آب و هوا

افنباخ می تواند ادعای این را داشته باشدکه شهر آب و هوای آلمان است، زیرا سرویس های ویژه هواشناسی در این منطقه قرار دارند. در میان این خطوط یک پارک هواشناسی رایگان در جنوب شرقی شهر واقع شده است.این پارک بیش از 20 هزار متر مربع مساحت دارد و در آن مسیری برای پیاده روی با ایستگاه هایی وجود دارد که نشان دهنده قوانین فیزیک پشت انرژی خورشیدی، فشار هوا، ته نشینی، مه و جو زمین هستند و همه این ها با روش های هوشمندانه ای نشان داده شده اند.این پارک یک مرکز بازدیدنمایندگان نیز دارد که با مدل های واکنشکر به شما اجازه می دهد تا قوانین مکانیک سیالات تورنادو ها را ببینید و یا با یک سشوار یک طوفان بسازید.برج دیدبانی 3/12 متری از جاهای دیدنی افنباخ آلمان درون پارک وجود دارد که اجازه می دهد از افنباخ آلمان تا آسمان خراش های شهر فرانکفورت را ببینید.

7. وست اند

این بخش غربی شهر در حدود چهار پنج دهه پیش از سال های دهه 1870 تا جنگ دنیای اول در حال ساخت بوده است و به عنوان یکی از محله های محبوب برای مردم سطح میانه و بالای افنباخ آلمان شناخته می شود.اگر از مرکز افنباخ آلمان رو به سمت غرب کنید، این محله دقیقا بعد از موزه چرم آلمان در لودویگستراخز آغاز شده و تا سه یا چهار بلوک در عرض و طول گسترده می شود.امروزه وست اند هنوز هم محله مورد علاقه مردم ثروتمند افنباخ آلمان و فرانکفورت است و جایی شیک و زیبا برای مدت زمانی پرسه زدن در اطراف است.از جاهای دیدنی افنباخ آلمان ویلاهای بزرگ در این خیابان ها بیشترا به وسیله شرکت گبرودر هاسنباخ ساخته شده اند و در مجموعه خانه های تاریخی و سبک هنر نو در این زمان شناخته می شوند.معمولا بیشتر این خانه ها در جایگاه اصلیشان از قرن 21 دست نخورده به جای مانده اند، زمانی که وست اند از بدترین بمباران ها در جنگ جان سالم به در برد.

8. گورستان قدیم

ممکن است ناخوشایند به نظر برسد اما گورستان افنباخ یکی از برترین مکان ها برای قدم زدن است.تاریخچه این گورستان به سال 1832 برمی شود و امروزه به علت مرنام های یادبود تاریخی و ردیف های درختان چنار 200 ساله اش به گورستانی تاریخی تبدیل شده است.برخی از ساختمان ها در نوع خود ممتاز اند، مانند آرامگاه با سبک هنر نو کروم که کاشی های گنبد آن یادآور آسمان پر ستاره اند.همینطور قطعات یهودی نیز وجود دارند، مانند آرامگاه اشخاص مهمی چون اولین نخست وزیر اهل هسه، کارل اوریخ.آرامگاه های قدیمی هم جایشان را در گورستان قدیم پیدا نموده اند، مانند بنای یادبود کشته شدگان افنباخ در جنگ فرانسه-پروس در سال های 1870-71

9. خانه تاریخ شهر

در سفر به افنباخ آلمان خانه تاریخ شهر، موزه ای تاریخی است، جایی که موزه شهری و آرشیو های شهر زیر یک سقف قرار گرفته اند و 10 هزار سال از تاریخ افنباخ آلمان را نقل می نماید.حجم صنایع دستی و طراحی های مدرن گالری ها، موزه را به ستون فرهنگ در بخش شرقی منطقه ماین-راین تبدیل نموده است.یکی از برجسته ترین آثار این موزه، خاکسپاری واگن شاهزاده سلتیک است، که نشان می دهد که واگن قبلا چه ظاهری داشته است.مدل هایی از شهر افنباخ آلمان در سال های 1800 و 1850 وجود دارند، که جهش و پیشرفت شهر را نشان می دهند، در همین حال کار های چندین مورد از صنایع آجر سازی منطقه راه خود را به درون موزه پیدا نموده اند.در طبقه بالا خانه ای عروسکی زیبا و تزئین شده ای متعلق به تاجری ثروتمند از خانواده د اوریلیل در سال 1757 وجود دارد.

10. باغ وحش افنباخ

در محدوده جنوبی افنباخ پارک حیواناتی شامل بیشتر گونه های حیوانات اهلی اروپایی وجود دارد.در این باغ وحش امکان ارتباط برقرار کردن با حیوانات وجود دارد و شما می توانید در هنگام ورود بسته هایی از غذای حیوانات را بخرید.در کنار جاده های خاکی در درختزار ها، چراگاهایی برای گوسفند های اسکاتلندی، خوک ها، بز ها و بره ها وجود دارد.در سفر به افنباخ آلمان بچه ها عاشق اسب های پونی کوتوله شتلندی می شوند، موجوداتی که به سختی می توانند تا میزان کمر شما برسند.این باغ وحش نقش محل نجات حیوانات خانگی عجیب و غریب و ناخواسته مانند لاک پشت ها، طوطی ها و طوطی کاکه تیل را بازی می نماید. در حالی که دو نوع از گونه های عجیب وحشی که به عنوان حیوان خانگی نگه داری می شوند، کاپی بارا و کانگرو ها هستند.

11. کپیتول

چند قدم آن طرف تر از کاخ بیسینگ، تئاتر و مرکز کنفرانسی نئوکلاسیک با پس زمینه تاریخی جالبی وجود دارند.ساختمان کپیتول در سال 1916 به عنوان کنیسه و سالن اجتماعات جامعه بزرگ یهودی افنباخ ساخته شد.چیزی که از درون و بیرون نظر ها را به خود جلب می نماید، ساختمان گنبد دار است. گنبدی با سیزده متر ارتفاع که با بتن مقاوم شده نگه داشته شده است، ماده ای که در آن موقع بسیار تازه بود.بخش داخلی ساختمان طی حادثه شب بلورین غارت شد اما ساختمان از حمله آتش سوزی جان سالم به در برد و برای اینکه به سینما و تئاتر تبدیل شود، فروخته شد.در سفر به افنباخ آلمان در دهه 90 ساختمان روبه خرابی رفت اما در همان دوران بازسازی شد و این سالن های به یادماندی برای برگذاری کنسرت های موسیقی کلاسیک، کنسرت های گروه های پاپ، نمایش های موزیکال، استندآپ کمدی ها، نمایش ها و همایش ساخته شدند.

12. ویلهمپلاز

اگر در حال گشت و گذار در افنباخ با پای پیاده باشید، احتمال زیادی وجود دارد که با این میدان مربعی بزرگ در مرکز شهر روبه رو شوید.ویلهمپلاز از دو طرف با درختان بلوط پوشیده شده است و از آنجا می توانید چشم انداز بازارچه محلی افنباخ را ببینید، در خصوص این بازار بعدا صحبت خواهیم کرد.این میدان در گذشته یکی از گورستان های اصلی شهر بوده است و آخرین مرنام تدفین در سال 1832 در این جا برگذار شده است. تا سال 2009، زمانی که میدان در حال نوسازی بود، قبر ها در این جا پیدا می شدند و به گورستان قدیم جا به جا می شدند.ویلهمپلاز از هر چهار طرف با آپارتمان ها در بر گرفته شده است، اما بنای تاریخی دیگری که می توانید دنبال آن بگشت، بازار هایسچن است، بازاری کوچک و زیبا که در ضلع شمالی میدان که در دهه 1910 ساخته شده است.از سال 1986 این مکان به رستوران تبدیل شده است، در سفر به افنباخ آلمان جایی که می توانید نوشیدنی محلی سیب را در آن امتحان کنید.

13. بازار هفتگی

در سفر به افنباخ آلمان مردم از همه جا، مخصوصا فرانکفورت، به این شهر می آیند تا در بازار هایی که در ویلهمپلاز، سه شنبه ها، آدینه ها و شنبه ها برگذار می شوند، خرید نمایند.در تابستان بازار افنباخ جلوه ویژه ای دارد و در این وقت سال بار ها، کافه ها و فروشگاه های خوراکی فروشی در سراسر پیاده رو گسترده می شوند و با دکه ها زیر سایه درختان شاه بلوط با هم در می آمیزند.فروشندگان بازار میوه و سبزیجات، سبزی های تازه، لبنیات و تخم مرغ، گوشت، کیک و شیرینی، ادویه، چای و قهوه و اجناس تازه و اصل دیگری را به فروش می رسانند.جمعیت افنباخ تنوع زیادی دارد، به همین علت شما می توانید خوراکی های مخصوص بین المللی مانند پنیر فتا و زیتون یونانی، عسل ترکی و نان ها ایتالیایی مانند کانولی و پاندورو را پیدا کنید.

14. کرانه رود ماین

رود ماین زمانی شاهرگ کشتی رانی شهر بود و انبار ها و صنایع کنار آب در سمت چپ رود انباشته شده بودند.اما از اواخر قرن بیستم، کناره های رودخانه به عنوان فضای سبز و محیط تفریحی در آمدند و امروزه بیشتر قایق هایی که از رود عبور می نمایند، در سفر به افنباخ آلمان قایق های تفریحی خصوصی هستند.پارک کرانه رود ماین که با پیشرفت های شهری تازه در هم آمیخته است حالا نواری از چمن زار به همراه مسیر دوچرخه سواری و پیاده روی است که با درختان سپیدار آراسته شده است.هر چند متر نیمکتی واقع شده است که می توانید روی آن بنشینید و جریان رودخانه را دیدن کنید به قو ها و اردک های شناور روی آب غذا بدهید. در کنار پیاده رو زمین بازی برای بچه ها و امکانات ورزش نیز وجود دارند.

15. فرانکفورت

در سفر به افنباخ آلمان اگر در پی کاری برای انجام دادن در افنباخ می گشت، یک مرکز شهری مدرن درست در کنار پیچ رود ماین وجود دارد.می توانید سوار S-Bahn شوید و در چند دقیقه خود را در جنگل آسمان خراش های شهر ببینید.برای آشنایی با فرهنگ، مجموعه موزه های شوفر روی رودخانه، موزه های بسیاری دارد و تصمیم گیری برای اینکه از کجا آغاز کنید برایتان سخت خواهد بود.اما اگر مجبورید یکی را انتخاب کنید، موزه استادل سرشار از آثار اساتید هنرمندی چون رامبراند، ون ایک و هیرونیموس بوش است.در آلتستادت ساختمان سه گوشی قرن پانزدهمی رومر و چشمه عدالت رنسانس دو تا از برترین مکان هایی هستند که می توانید در آن ها عکس های خوبی بگیرید.در سمت جنوبی رودخانه شادی خاصی وجود دارد، مخصوصا در شب های تابستان زمانی که کارمندانی که روز کاری خود را به انتها رسانده اند، به خط افق آسمان شهر مدرن چشم می دوزند.نمی توانید زمانی را در فرانکفورت بگذرانید بدون اینکه طعم سس سبز (که از تخم مرغ، هفت نوع سبزی و خامه ترش درست شده است) و لیوانی از نوشیدنی سیب را تجربه کنید .

منبع: همگردی

به "سفر به افنباخ آلمان ، 15 کاری که می توانید در افنباخ انجام دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به افنباخ آلمان ، 15 کاری که می توانید در افنباخ انجام دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید