توصیه دروازه بان پیشین استقلال به مجیدی؛ یک هفته سرمربیگری را فراموش کن

به گزارش وبلاگ تحصیل، دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: بهتر است فرهاد مجیدی یک هفته سرمربیگری در این تیم را فراموش کند.

توصیه دروازه بان پیشین استقلال به مجیدی؛ یک هفته سرمربیگری را فراموش کن

پرویز برومند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ تحصیل، درباره تساوی یک ـ یک استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی سرد و بی روحی را شاهد بودیم و بر حسب دو اتفاق، تیم ها به گل رسیدند. جای تأسف دارد دو تیمی که در بالای جدول حضور دارند، این گونه بازی کردند. قبل از بازی فکر می کردم شاهد بازی قشنگی باشیم، ولی این اتفاق نیفتاد.

وی در مورد اینکه استقلال بیشتر روی بحث دفاعی تمرکز دارد تا حمله کردن، گفت: استقلال در بخش دفاعی بد بازی نمی کند، ولی تا چه زمانی قرار است دفاع کند؟ برای رسیدن به قهرمانی، باید برد. درست است که استقلال چند بازی قبلی را برده، ولی کفایت نمی کند، چون حریفان هم پیروز و نزدیک تر می شوند. اگر قرار باشد فرهاد مجیدی فقط روی دفاع کار کند، بعید است استقلال به قهرمانی برسد. خط هافبک و حمله خلاقیتی ندارند. حسّم می گوید استقلال در تمرینات، طرح و برنامه ای برای گل زدن ندارد. این مسئله کار را برای استقلال سخت و خطرناک می کند.

دروازه بان پیشین استقلال با انتقاد از تاکتیک دفاعی آبی پوشان اظهار داشت: اگر تاکتیک تیم مجیدی این است که گل نخورد، نکته درستی است، ولی به این موضوع فکر نمی کند حریفان می برند و نزدیک می شوند؟ با گل نخوردن و مساوی کردن نمی توان مدعی قهرمانی باقی ماند. مجیدی یکی از باهوش ترین مهاجمان فوتبال ایران بود و باید یک میزان وقت بگذارد و تاکتیک هایی برای گل زدن مهاجمان در نظر بگیرد. از طرفی، او باید تعریف کردن از ژستد را کم و خواسته هایش را زیاد کند. اینکه این مهاجم در 13 هفته فقط یک گل زده، آمار خوبی نیست. اسماعیل شریفات با این سن و سال در خط حمله آلومینیوم طوری بازی کرد که تعجب کردم. او و دیگر بازیکنان آلومینیوم فعل خواستن را صرف کردند تا به گل برسند.

برومند ادامه داد: مجیدی را دوست داریم، ولی استقلال و هوادارانش را بیشتر. وقتی استقلال را این شکلی می بینیم ناراحت می شویم. یک گل از روی پنالتی زدیم و منتظر بودیم بر حسب اتفاق سانتری صورت بگیرد و به گل برسیم. خیلی بد است که استقلال در وقت های تلف شده این مدلی گل بخورد. از مجیدی خواهش می کنم برای یک هفته سرمربیگری استقلال را فراموش کند و ببیند هواداران چه می کشند. درست نیست استقلال با بازی نه چندان دلچسب به پیروزی برسد. شخصیت استقلال 3 بر صفر از حریفان پیش است و نباید تیم این گونه بازی کند.

؛

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توصیه دروازه بان پیشین استقلال به مجیدی؛ یک هفته سرمربیگری را فراموش کن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه دروازه بان پیشین استقلال به مجیدی؛ یک هفته سرمربیگری را فراموش کن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید