علیاری: باور داشتیم استقلال را می بریم، سایپا توانایی زیادی دارد

به گزارش وبلاگ تحصیل، بازیکن تیم فوتبال سایپا می گوید تیمش باور و انگیزه پیروزی مقابل استقلال را داشته است.

علیاری: باور داشتیم استقلال را می بریم، سایپا توانایی زیادی دارد

به گزارش وبلاگ تحصیل، در جریان هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر، دو تیم استقلال و سپاهان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی یک بر صفر شاگردان ابراهیم صادقی به پایان رسید.

مجید علیاری، بازیکن تیم سایپا در گفت وگو با وبلاگ تحصیل، درباره پیروزی تیمش مقابل استقلال در این مسابقه اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. خدا را شکر می کنم که توانستیم سه امتیاز بازی را به دست آوردیم. به نظر من مهم ترین چیزی که در این بازی رخ داد، دریافت سه امتیاز این بازی بود. ما در این بازی نشان دادیم که سایپا، سایپای فصل گذشته نیست و با توجه به اینکه مردم هم این بازی را دیدند، متوجه شدند که سایپا توانایی های زیادی دارد و تغییر و تحولات زیادی پیدا کرده است.

او ادامه داد: تیم ما فوتبال خوبی بازی می کند اما در امر نتیجه، مقداری دچار مشکل شده بود با این حال در این بازی که همه آن را تماشا کردند، فهمیدند که سایپا از کیفیت خوبی برخوردار است. آن هایی که فوتبالی هستند، متوجه پیشرفت فوتبالی تیم سایپا شده اند.

علیاری در پاسخ به این سوال که پیروزی مقابل استقلال برای شما غیرمنتظره بود؟ خاطرنشان کرد: نمی توان گفت که این پیروزی غیرمنتظره بود. ما به میدان رفتیم که دست پر از زمین بیرون بیاییم و خدا را شکر توانستیم استقلال را ببریم و سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم. ما این باور را داشتیم که استقلال را شکست دهیم. ما برای پیروزی استقلال خیلی انگیزه داشتیم.

بازیکن تیم سایپا در پاسخ به این سوال که چه چیزی باعث شد، سایپا برابر استقلال به پیروزی برسد، اظهار کرد: تیم ما در بازی ذوب آهن در هفته گذشته نشان داد که خودباوری لازم را باید به دست بیاورد چون سبک فوتبالی ما بسیار خوب است و تک تک بازیکنان از بازی در سایپا و سبکی فوتبالی که ارائه می دهند راضی هستند. فکر می کنم همدل بودن و اینکه در بازی مقابل استقلال پشت هم بودیم، باعث شد که مقابل آبی پوشان به پیروزی برسیم.

او درباره مصدومیتی که در بازی مقابل استقلال دچار آن شد و مجبور شد از زمین مسابقه بیرون برود، اظهار کرد: من در بازی با پرسپولیس که دچار مصدومیت شدم و دو بازی را از دست دادم، دیگر درگیر مصدومیت نشدم. در بازی مقابل استقلال هم فشار بسیار زیادی داشتیم. مخصوصا در خط حمله، تیم فشار قابل توجهی را تحمل کرد. من هم احساس کردم ممکن است با آسیب دیدگی در بازی، شرایط برای من بدتر بشود. به خاطر همین مساله خطر نکردم و از بازی بیرون رفتم.

علیاری درباره آینده سایپا و اینکه نارنجی پوشان چه برنامه ای برای بازی های آینده دارند، خاطرنشان کرد: فوتبال را نمی شود پیش بینی کرد اما تمام هدف ما این است که بتوانیم در یک رتبه خوب در شان تیم سایپا به دست بیاوریم. ما داریم تمرینات خود را انجام می دهیم و امیدواریم با این فرایند و با تلاشی که داریم، در پایان فصل بتوانیم جایگاه خوبی به دست بیاوریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "علیاری: باور داشتیم استقلال را می بریم، سایپا توانایی زیادی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیاری: باور داشتیم استقلال را می بریم، سایپا توانایی زیادی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید