علی اکبر رائفی پور به تلویزیون می آید

به گزارش وبلاگ تحصیل، برنامه ثریا با موضوع تأملی بر اغتشاشات اخیر؛ از آسیب شناسی و ریشه های شکل گیری تا پشت صحنه طراحی دشمن، امشب ساعت 23 با حضور علی اکبر رائفی پور مدیر موسسه مصاف ایرانیان روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

علی اکبر رائفی پور به تلویزیون می آید

به گزارش وبلاگ تحصیل، برنامه ثریا با موضوع تأملی بر اغتشاشات اخیر؛ از آسیب شناسی و ریشه های شکل گیری تا پشت صحنه طراحی دشمن، امشب یکشنبه 17 مهرماه ساعت 23 با حضور علی اکبر رائفی پور مدیر موسسه مصاف ایرانیان روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

  • برخی عبارت ها در برنامه کچویان بیان نمی شد بهتر بود | حرف های پر سر و صدای کچویان را ببینید

در همین رابطه محسن مقصودی مجری و تهیه کننده برنامه ثریا در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: بنابر درخواست های مکرر مخاطبان، ان شا الله یکشنبه شب ساعت 23، در برنامه زنده ثریا، میزبان برادر عزیزم، آقای رائفی پور خواهیم بود و در مورد اتفاقات اخیر صحبت خواهیم کرد. از آسیب شناسی و ریشه یابی شکل گری ماجرا تا پشت صحنه طراحی اغتشاشات. تا پشت صحنه طراحی اغتشاشات. باید با نوجوان ها و جوان ها بیشتر تبادل نظر کنیم.

برنامه ثریا با شعار دیدبانی برای پیشرفت با آنالیز چالش ها و مسائل روز کشور و با حضور کارشناسان و مهمانان حوزه مرتبط به صورت زنده روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

منبع: همشهری آنلاین

به "علی اکبر رائفی پور به تلویزیون می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی اکبر رائفی پور به تلویزیون می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید