مردم همچنان ویدئوی ویژگی دراگ اند دراپ بین برنامه ای در آی فون را می بینند، از آن لذت می برند و به اشتراکش می گذارند

به گزارش وبلاگ تحصیل، بسیاری از ویژگی های جالب در iOS 15 وجود دارند، مانند تنظیمات حریم خصوصی پیشرفته. اما یک ویژگی کمتر شناخته شده در حال حاضر فکر کاربران را درگیر نموده.

مردم همچنان ویدئوی ویژگی دراگ اند دراپ بین برنامه ای در آی فون را می بینند، از آن لذت می برند و به اشتراکش می گذارند

این به روزرسانی، ویژگی کشیدن و ر ها کردن (دراگ اند دراپ) را برای آی فون به ارمغان می آورد و به کاربران اجازه می دهد محتواهایی مانند فایل ها و عکس ها را بین برنامه های مختلف جابجا و ر ها نمایند.

بله، به نظر می رسد یکی از اساسی ترین ویژگی های دسکتاپ بالاخره به آی فون آمده باشد.

این ویژگی که ابتدا به وسیله توسعه دهنده iOS مارکوس آلونسو به اشتراک گذاشته شد، به کاربران اجازه می دهد تا روی هر چیزی از یک عکس گرفته تا یک آدرس اینترنتی تپ نمایند، نگه اش دارند، برنامه دیگری را باز نموده و بعد فایل مورد نظر را به سادگی ر ها نمایند.

این ویژگی توانایی چندکارگی بی نظیری را به کاربران آی فون هدیه می دهد.

کلیپ آلونسو حدود 1.7 میلیون بار تنها در توییتر دیده شده و با توجه به اشتراک آن در سایر شبکه های اجتماعی و اکانت های دیگر، اندازه بازدید از آن سر به فلک کشیده و حتی آدم های غیرفنی که کمتر اخبار فناوری را دنبال می نمایند، آن را می بینند و به اشتراک می گذارند.

به نظر می رسد بیشتر کاربران از وجود این ویژگی بی اطلاع بودند.

در واقع، شاید گیج نماینده ترین نکته در خصوص این ویژگی ساده و دلپذیر این باشد که اپل در تبلیغات خود اصلا روی این ویژگی مانور ننموده. اصلا معین نیست چرا این ویژگی به وسیله خود اپل به صورت نامحسوس و بی سر و صدا اضافه شده. آن هم با سابقه ای که از اپل داریم و می دانیم هر ویژگی کوچکی را چقدر بزرگنمایی می نماید!

یک بیم دیگر هم این است که مانند لمس سه بعدی 3D Touch این ویژگی بعدا حذف گردد!

منبع: یک پزشک

به "مردم همچنان ویدئوی ویژگی دراگ اند دراپ بین برنامه ای در آی فون را می بینند، از آن لذت می برند و به اشتراکش می گذارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم همچنان ویدئوی ویژگی دراگ اند دراپ بین برنامه ای در آی فون را می بینند، از آن لذت می برند و به اشتراکش می گذارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید