(عکس) جنجال تازه ای که بند کفش های مسی به وجود آورد!

به گزارش وبلاگ تحصیل، پریشب و در جریان پیروزی 3-1 بارسلونا مقابل ناپولی که باعث صعود تیم کاتالان به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شد زمانی که لوئیس سوارز در دقیقه 45+1 پشت ضربه پنالتی ایستاد تا سومین گل بارسا را وارد دروازه حریف کند لیونل مسی مشغول بستن بند کفش خود بود. این حرکت لئو خبرساز شده و عده ای آن را بی احترامی تفسیر نموده اند.

(عکس) جنجال تازه ای که بند کفش های مسی به وجود آورد!

مسی که پیش از آن در دقیقه 23 دومین گل بارسا را به زیبایی تمام به ثمر رسانده بود در دقیقه 45 با کالیدو کولیبالی برخورد سختی داشت و ضربه محکم مدافع ناپولی به پایش باعث شد در محوطه جریمه نقش زمین گردد. داور بعد از آنالیز صحنه توسط VAR حکم به پنالتی داد.

مسی وقتی متوجه شد تیمش صاحب یک پنالتی شده زدن این ضربه را با خوشرویی به لوئیس سوارز واگذار کرد تا او پشت این ضربه بایستد. مسی در واقع آنقدر به توانایی هم تیمی اش در گل کردن این توپ اطمینان داشت که دقیقاً در لحظه ای که سوارز برای شلیک توپ به حرکت درآمد او در حال بستن بند کفشش دیده می شد.

کاربران شبکه های مجازی واکنش های متفاوتی به این حرکت مسی در زمان پنالتی سوارز داشته اند. این کاربر حرکت او را دارای پیامی کنایی ارزیابی می نماید. اما کاربر دیگری می گوید بستن بند کفش مسی در زمان پنالتی زدن سوارز شدیدترین بی احترامی است که او در عمرش دیده.

بعضی کاربران هم حرکت مسی را نه متوجه لوئیس سوارز بلکه با هدف تحقیر ناپولی ارزیابی نموده اند.

مسی در خاتمه بازی البته با وجود صعود تیمش عصبانی به نظر می رسید. او که در جریان بازی یک بار دروازه حریف را باز نموده، ولی VAR گلش را مردود نموده بود از دست دادن با جونیت چاکر داور اهل ترکیه بازی خودداری کرد و دست او را پس زد. ابتدا تصور می شد مسی دست مانولاس بازیکن یونانی ناپولی را رد نموده، ولی بعد معین شد که در واقع او از دست دادن با چاکر خودداری نموده است.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "(عکس) جنجال تازه ای که بند کفش های مسی به وجود آورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) جنجال تازه ای که بند کفش های مسی به وجود آورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید