مجیدی متعلق به استقلال است، امیدوارم روزی دوباره روی نیمکت بنشیند

به گزارش وبلاگ تحصیل و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال پس از جلسه با مجید نامجومطلق سرمربی این تیم، در جمع بازیکنان حاضر شد و گفت: جا دارد ابتدا از زحمات آقای مجیدی تشکر کنم. او متعلق به این باشگاه است و امیدوارم دوباره روزی روی نیمکت این تیم بنشیند. نمی خواهم صحبت از گذشته کنم چون ما یک جام پیش روی مان قرار گرفته است. انتظار طرفداران این است که با تمام توان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم . ما می توانیم از حیثیت باشگاه در این رقابت ها دفاع کنیم. از آقای نامجومطلق هم بابت پذیرش این سمت تشکر می کنم. ایشان از اسطوره های استقلال هستند و همچنین از سایر اعضای تیم که در این شرایط کنار استقلال ماندند هم تشکر می کنم. از در و دیوار این چند روز پیشنهاد درخصوص کادرفنی به ما شد ولی گزینه اول ما خود آقای مجیدی بود و در ادامه گزینه ما آقای نامجومطلق بودند.

مجیدی متعلق به استقلال است، امیدوارم روزی دوباره روی نیمکت بنشیند

وی اضافه کرد: آقای نامجومطلق فردی کاربلد، فنی و باشخصیت است. همه یاری کنیم تا تیم به موفقیت برسد. باقی بچه ها هم ان شاءالله فردا اضافه خواهند شد. الان سه روز است که جلسه هیأت مدیره برای تأمین منابع مالی داریم، کوشش داریم تا قبل از بازی اول در دوحه، به شما عزیزان پرداختی داشته باشیم. یک سری از بازیکنان نسبت به سال جاری با توجه به دقایقی که بازی نموده اند، قراردادشان پایین است که روی آن ها تجدید نظر خواهیم کرد. اگر بازیکنی هم پیشنهاد بزرگی دارد که روی زندگیش اثر دارد، ما مسرور می شویم که به او یاری کنیم چون دوران حرفه ای مدت کمی است و بازیکنان روی زندگی خود هم حساب می نمایند ولی اگر پیشنهاد خاصی نیست، در نظر داشته باشید که اینجا استقلال است و بازیکنان بزرگی داشته و طرفداران پرشوری دارد. امیدوارم بتوانیم در نهایت دل طرفداران را شاد کنیم. ما الان بهترین کادر را داریم.

مدیرعامل استقلال در ادامه به نگرانی بعضی بازیکنان اشاره نمود و گفت: از بچه هایی که نگران هستند می خواهم نگرانی را دور بریزند. مسائل را با ما در میان بگذارید. آنجا صحبت می کنیم و یکدیگر را قانع می کنیم. اقدامات مالی خوبی اجرا شده و ان شاءالله 10 روز دیگر مسئله ای نخواهد بود. امروز هم آمدیم تا آقا مجید که البته احتیاج به معارفه ندارد، را رسماً به شما عزیزان معارفه کنیم. ان شاءالله کنار هم مسائل را حل کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مجیدی متعلق به استقلال است، امیدوارم روزی دوباره روی نیمکت بنشیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی متعلق به استقلال است، امیدوارم روزی دوباره روی نیمکت بنشیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید