شرایط تامین آب مزارع پایین دست سد شهید رجایی در بازدید از این مزارع مورد آنالیز و ارزیابی نهاده شد

به گزارش وبلاگ تحصیل، خبرگزاری خبرنگاران- بکارگیری تکنولوژی نوین درابزی پروری وبرخی تجهیزات درراستای مکانیزاسیون و بهره برداری بهینه ازآب می تواند محدودیت های ناشی ازکاهش دبی وردی را کاهش دهد.

شرایط تامین آب مزارع پایین دست سد شهید رجایی در بازدید از این مزارع مورد آنالیز و ارزیابی نهاده شد

به گزارش خبرنگاروبلاگ تحصیلدفترمازندران درشهرستان بابلسر، محمد مهدی عباس زاده جانشین مدیر کل ومعاون آبزی پروری به اتفاق معاونت آب منطقه ای استان مازندران از مراکز آبزی پروری پایین دست شهید رجایی ساری بازدید و از نزدیک با بهره برداران گقتگو نمودند .

عباس زاده جانشین مدیر کل و معاون آبزی پروری فعالیت مراکز فراوریی آبزیان را منوط به تامین آب از نظر کمی و کیفی دانست و گفت : با توجه به شرایط منطقه ای و مقدار نزولات جوی در سال های اخیر ، برنامه ریزی برای تامین آب مراکز ابز پروری ضرروی می باشد.

عباس زاده در ادامه خاطر نشان ساخت : بکارگیری تکنولوژی نوین درابزی پروری وبرخی تجهیزات درراستای مکانیزاسیون و بهره برداری بهینه از آب می تواند محدودیت های ناشی از کاهش دبی وردی را کاهش دهد ، و این موضوع در فراوری محصولات با کیفیت و کمیت موجب شده تا نقش مکانیزاسیون در آبزی پروری به عنوان موضوع تخصصی و کاربردی در ارتقاء بهره وری مورد توجه قرار گیرد .

منبع: خبرگزاری آریا

به "شرایط تامین آب مزارع پایین دست سد شهید رجایی در بازدید از این مزارع مورد آنالیز و ارزیابی نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط تامین آب مزارع پایین دست سد شهید رجایی در بازدید از این مزارع مورد آنالیز و ارزیابی نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید