ژست عاشقانه سحر دولتشاهی و همسر سابقش

به گزارش وبلاگ تحصیل، خبرنگاران : عکسی خاص از سحر دولتشاهی را در کنار رامبد جوان ببینید.

ژست عاشقانه سحر دولتشاهی و همسر سابقش

سحر دولتشاهی از سلبریتی های سرشناس کشورمان است. سحر دولتشاهی از بازیگران بی حاشیه است. سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان است. سحر دولتشاهی در فیلم های سینمایی پرمخاطبی بازی نموده است. عکسی عاشقانه را از سحر دولتشاهی در کنار رامبد جوان همسر سابقش مشاهده کنید.

بیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در 16 مهر 1358 در تهران به جهان آمد. دولتشاهی در رشته های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه تحصیل نموده است. مادرش نایب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است.

فعالیت هنری سحر دولتشاهی

فعالیت خود را از اوخره دهه 70 با تئاترهای دانشجویی کارش را آغاز کرد.آغاز حرفه ای در تئاتر هم در سال 79 و 80 بود که از همین عرصه به فیلم فرزند صبح در سال 1383 معرفی گردید و اولین حضور سینمایی خود را تجربه کرد، سپس با سریال کتابفروشی هدهد مرضیه برومند در سال 1386 نیز وارد قاب تلویزیون شد.

ارتباط سحر دولتشاهی با رامبد جوان

بازی سحر دولتشاهی در سریال مسافران ساخته همسر سابقش رامبد جوان در سال 1388 با نقش ادم فضایی بسیار مورد پسند نهاده شد و موجب شد خیلی زود به معروفیت برسد. آغاز فعالیت هنری وی با تئاتر بود که البته بازی در تئاتر موقعیت های خوبی پیش روی او گذاشت و او را با سینما و تلویزیون آشنا کرد و بعلاوه حضور در صحنه تئاتر بود که منجر به آشنایی او با رامبد جوان شد.

منبع : دلگرم

منبع: رکنا

به "ژست عاشقانه سحر دولتشاهی و همسر سابقش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژست عاشقانه سحر دولتشاهی و همسر سابقش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید