اختلاف شدید پرسپولیس و سانتاکلارا بر سر مغانلو ، مهاجم پرسپولیس در آستانه بازگشت به پرتغال

به گزارش وبلاگ تحصیل، باشگاه پرتغالی مبلغ زیادی برای رضایت نامه شهریار مغانلو در نظر گرفته است.

اختلاف شدید پرسپولیس و سانتاکلارا بر سر مغانلو ، مهاجم پرسپولیس در آستانه بازگشت به پرتغال

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ تحصیل، شهریار مغانلو در انتها فصل جاری بازی های فوتبال باشگاهی کشور قرارداد قرضی 6 ماهه اش با پرسپولیس به انتها می رسد. مهاجم بلندقامت سرخپوشان که با سانتا کلارا پرتغال قرارداد دارد برای ماندن در جمع شاگردان یحیی گل محمدی چاره ای جز پرداخت پول رضایت نامه اش ندارد.

باشگاه پرتغالی هم برای انتقال قطعی مغانلو مبلغ 600 هزار دلار به مدیر برنامه های این بازیکن و باشگاه پرسپولیس اعلام نموده است.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه هم این موضوع را به گوش یحیی گل محمدی رسانده است تا سرمربی پرسپولیس در جریان این موضوع قرار بگیرد. گل محمدی خواستار حفظ مغانلو است اما حاضر نیست مبلغ زیادی برای ماندن مهاجم تیمش صرف شود.

از این رو باشگاه پرسپولیس در صورت کاهش مبلغ رضایت نامه این بازیکن تا یک سوم رقم فعلی مذاکره با سانتا کلارا را ادامه می دهد تا بتواند او را به خدمت بگیرد در غیر این صورت مغانلو به پرتغال باز می شود تا در تمرینات پیش فصل سانتا کلارا شرکت کند.

او پس از انتها رقابت های فصل جاری فوتبال باشگاهی کشور ملزم به حضور در تمرینات باشگاه پرتغالی است و نمی تواند پرسپولیس را در ادامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اختلاف شدید پرسپولیس و سانتاکلارا بر سر مغانلو ، مهاجم پرسپولیس در آستانه بازگشت به پرتغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف شدید پرسپولیس و سانتاکلارا بر سر مغانلو ، مهاجم پرسپولیس در آستانه بازگشت به پرتغال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید