برگزاری حضوری کلاس ها و آزمون ها یک تصمیم قطعی است

به گزارش وبلاگ تحصیل، خبرنگاران/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه برگزاری حضوری مراکز آموزشی از خسارت راهبردی جلوگیری می نماید، گفت: این موضوع به عنوان یک تصمیم ملی باید دنبال گردد و برگزاری کلاس ها و آزمون ها به شکل حضوری، یک تصمیم قطعی است.

برگزاری حضوری کلاس ها و آزمون ها یک تصمیم قطعی است

یعقوبعلی نظری در نشست هماهنگی نحوه فعالیت مراکز آموزشی استان که در محل دفتر استاندار برگزار گردید، اظهار کرد: فلسفه برگزاری کلاس های درس به صورت غیرحضوری تنها به علت کرونا بود و اکنون با توجه به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و واکسیناسیون گسترده، مدارس، دانشگاه ها، مراکز و مجموعه های آموزشی باید به شکل حضوری تشکیل شوند.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه برگزاری حضوری مراکز آموزشی از خسارت راهبردی جلوگیری می نماید، اضافه کرد: این موضوع به عنوان یک تصمیم ملی باید دنبال گردد.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری جلسه فوق، تاکید بر این تصمیم ملی و هماهنگی ها بود. در این راستا برگزاری کلاس ها و آزمون به شکل حضوری تصمیم قطعی است و وظیفه داریم این امر را منعکس کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، نظری با بیان اینکه سیاست ما در ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا این است که از اعمال محدودیت کلی عبور کنیم، تاکید نمود: همه دانشگاه های استان برای بهتر برگزار گردیدن حضوری کلاس ها و آزمون های امتحانی، جلسات تخصصی ویژه پروتکل های بهداشتی برگزار و مقدار رعایت دستورالعمل های بهداشتی را مورد ارزیابی قرار دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری حضوری کلاس ها و آزمون ها یک تصمیم قطعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری حضوری کلاس ها و آزمون ها یک تصمیم قطعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید