بستری 117 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر

به گزارش وبلاگ تحصیل، خبرنگاران/بوشهر دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 117 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.

بستری 117 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر

سعید کشمیری با بیان این خبر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 35 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری شده اند.

وی افزود: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته 28 مورد از بستری های بخش های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده اند که از این تعداد 18 مورد مثبت قطعی بوده اند.

به گزارش وبلاگ تحصیل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: متأسفانه یک آقای 60 ساله بدون بیماری زمینه ای روز گذشته فوت شده که تست کرونای وی امروز مثبت اعلام شده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: هم اکنون 24 مورد در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند که از این تعداد 11 مورد با کمک دستگاه نفس می کشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تا به امروز 16 هزار و 975 نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر مطرح نمود: با ثبت موارد فوتی جدید، متأسفانه مجموع جان باختگان کرونا در استان بوشهر تا 13 آذرماه به عدد 815 رسیده است که از این تعداد 811 نفر مورد مثبت قطعی و 4 نفر مورد مشکوک بوده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بستری 117 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری 117 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید