بهترین فیلم های خودرویی سال 2019

به گزارش وبلاگ تحصیل، وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: اگر علاقه مند به دنیای خودرو باشید باید زمانی را برای تماشای بهترین فیلم های خودرویی سال 2019 هم اختصاص دهید.

بهترین فیلم های خودرویی سال 2019

امسال صحنه های خودرویی زیادی وجود داشته که می توان از آن ها لذت برد. از جمله شاخص ترین فیلم های مرتبط با خودرو در سال 2019 می توان به نسخه اسپین آف سریع و خشن اشاره کرد. میشائیل بی نیز اولین فیلم خود در نت فلیکس را منتشر کرد که یکی از شاخص ترین صحنه های خودرویی چند سال اخیر را داشته است.

خب بدون حرف اضافه این شما و این هم بهترین فیلم های خودرویی سال 2019!

6 آندرگراند

میشائیل بی کارگردان برخی از شاخص ترین فیلم های خودرویی سینما همچون راک و پسران بد 2 بوده است. او با کارگردانی 6 آندرگراند این فرایند را ادامه داده است. صحنه های فیلم با یکی از دیوانه وارترین صحنه های خودرویی چند سال اخیر شروع شده است.

6 آندرگراند با بازی رایان رینولدز بودجه ای 150 میلیون دلاری داشته که آن را به یکی از گران ترین فیلم های تاریخ نت فلیکس تبدیل کرده است. یک آلفارومئو جیولیا کوادروفولیو سبز رنگ در خیابان های تنگ فلورانس ایتالیا خودنمایی می کند. این صحنه های خودرویی که حدود 20 دقیقه ادامه دارند شامل خودرو های متنوعی همچون آئودی A7 اسپورت بک، مزراتی کواتروپورته و شورولت سابربن می باشد. واضح است که در این صحنه های هیجان انگیز شاهد صحنه های واژگونی، انفجار و تصادف هستیم.

فورد در برابر فراری

این فیلم از نظر فنی دارای صحنه های تعقیب و گریز خودرویی نیست، اما از لحظات مسابقه ای نفس گیری برخوردار می باشد که آن را شایسته حضور در لیست ما کرده است. کارگردان این فیلم جیمز منگلد است. این فیلم از زمان فیلم راش بهترین فیلم مربوط به مسابقات خودرویی است.

در این فیلم داستان واقعی همکاری کارول شلبی، طراح مشهور آمریکایی و کن مایلز راننده بریتانیایی برای ساخت یک خودروی مسابقه ای به منظور خاتمه تسلط فراری به مسابقات 24 ساعته لمانز دهه 60 میلادی بازگو می شود. کریستین بیل و مت دیمن عملکرد بسیار خوبی در نقش های خود داشته اند، اما ستاره واقعی فیلم فورد GT40 است.

سریع و خشن: هابز و شاو

اسپین آف هابز و شاو جهت گیری جدیدی به سری فیلم های سریع و خشن داده و در این فیلم وین جانسون و جیسون استیتهام برای مقابله با بریکستون با بازی ادریس آلبا همکاری می کنند. شاید این فیلم تا حدی فیلم مربوط به ابرقهرمان ها به نظر برسد، اما از نظر صحنه های خودرویی کم و کسری ندارد.

یک دستگاه مک لارن 720S در خیابان های لندن خودنمایی می کند. گل سرسبد صحنه های خودرویی نیز تعقیب و گریز مربوط به مک لارن و یک موتورسیکلت آینده نگرانه است.

در صحنه نهایی فیلم هم هابز و شاو از یک هات رود شکل گرفته بر پایه پیتربیلت استفاده شده تا بریکستون سوار شده بر بالگرد به زیر کشیده شود. در صحنه ای منحصربه فرد چندین خودرو به هم متصل می شوند تا بالگرد را به پایین بکشند.

ترمیناتور: سرنوشت تاریک

فیلم های ترمیناتور اساساً نمونه هایی با صحنه های طولانی است که در آن نابودگرانی از آینده برای کشتن فردی مهم فرستاده می شوند. به همین خاطر وجود تعقیب و گریز های فراوان در این فیلم ها عادی بوده و ترمیناتور: سرنوشت تاریک هم از این قضیه مستثنا نیست.

کارگردان این فیلم تیم میلری است که کارگردانی ددپول را نیز بر عهده داشته است. فیلم با سکانس های اکشن دیوانه واری که یک پیکاپ فورد سری F را به تصویر می کشد شروع شده و این خودرو هر چیزی را که جلوی راهش باشد از بین می برد.

راز قتل

آدام ساندلر و جنیفر آنیستون ستاره این کمدی هستند. شما معمولاً انتظار ندارید در فیلم های ساندلر شاهد صحنه های خودرویی باشید، اما راز قتل این کلیشه را شکسته و در آن تعقیب و گریز پرسرعت با فراری تستاروسا و همچنین آلفارومئو جیولیا وجود دارد.

به نوعی کاراکتر آنیستون مدیریت شده تا بتواند یک راننده مسابقه ای باشد. این در حالی است که آنیستون قبلاً خودرویی با گیربکس دستی را نرانده است. برخی صحنه های رانندگی فوق العاده وجود دارد که تماشای آن را به شما توصیه می کنیم.

منبع: برترین ها

به "بهترین فیلم های خودرویی سال 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین فیلم های خودرویی سال 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید