تجربه گرانبهای سیستم بانکی در ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه

به گزارش وبلاگ تحصیل، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به پایان رسیدن پیروز فرایند ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه را تجربه ای گرانبها برای مدیریت سیستم بانکی بیان نمود.

تجربه گرانبهای سیستم بانکی در ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه

به گزارش خبرگزاری وبلاگ تحصیل ، شهباز حسن پور عضوکمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ادغام پنج بانک آنهم با ساختار متفاوت و بعضا ناهمگون در بانک سپه برای مسولین کشور بسیار مهم و حیاتی بود به نحوی که همواره جزو برنامه های مهم دولت و بانک مرکزی تلقی می شد.

رییس فراکسیون اصناف و اشتغال مجلس با اشاره به آثار و نتایج تلخ ادغام برخی بانکها و موسسات اعتباری طی سالهای گذشته گفت: ادغام پنج بانک بزرگ آنهم در این سطح بدون هیچ حاشیه جدی و در آرامش کامل بیانگر کوشش مجدانه ، مدیریت هوشمندانه و همراهی و همکاری همه فعالین مرتبط در تمام سطوح است. نماینده مردم سیرجان گفت: مسولین و مدیران دست اندرکار این اقدام ارزشمند نشان دادند که می توان کارهای بزرگ را با داریت و توانمندی به گونه ای به پایان رساند که در تاریخ اقتصادی کشور ثبت شود.

حسن پور از جمله آثار و برکات این اقدام را نظم بهتر و بیشتر بازار پولی کشور اعلام کرد و گفت : بدون شک ادغام این پنج بانک در بانک سپه به عنوان یکی از بهترین ، فعالترین و نقش آفرترین بانکهای کشور در عرصه پولی و اقتصادی ، می تواند توان دولت و بانک مرکزی را در اجرای سیاستهای مهم پولی پیروز تر کند. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس کوشش چقازردی مدیرعامل بانک سپه و هیات مدیره همراه در عرصه میدانی ادغام را ستود و شرح داد: همه مدیران و کارکنان بانک سپه و بانکهای ادغامی با کوشش و کوشش و همراهی ثابت کردند می توان بزرگ ترین کارها را به بهترین شکل به پایان رساند.

حسن پور وجود یک بانک مقتدر و بزرگ همچون بانک سپه که به گفته مدیرعامل آن ، سیاست و استراتژی خود را هوشمندانه هدف مقدس کمک به رشد و توسعه اقتصادی کشور قرار داده از این پس می تواند بهتر و تاثیر تر از گذشته در کنار دولت و به بازوی توانمند آن برای اجرای سیاستهای پولی و تحقق اهداف کلان اقتصادی کشور باشد. وی در خاتمه کوششهای اجرا شده در این خصوص را ستود و گفت: مجموعه سیستم بانکی اولین و مهمترین قدم برای اصلاح ساختارهای خود را خوب و مقتدر برداشته است.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "تجربه گرانبهای سیستم بانکی در ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه گرانبهای سیستم بانکی در ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید