تغییر تاکتیک پرسپولیس به خاطر تیمور

به گزارش وبلاگ تحصیل، عملکرد رضایت بخش بازیکن تازه وارد ازبکستانی پرسپولیس احتمال تغییر استراتژی در این تیم را افزایش داده است.

تغییر تاکتیک پرسپولیس به خاطر تیمور

شیرزود تمیروف در جریان بازی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان به عنوان بازیکن تعویضی از ابتدای نیمه دوم وارد زمین شد تا سرخ ها بتوانند با دست پر از آبادان باز گردند، اما کوشش های او و هم تیمی هایش راه به جایی نبرد تا سرخپوشان با نتیجه دو بر صفر متحمل شکست شوند.

با این حال تمیروف عملکرد قابل قبولی داشت تا نظر کادر فنی را به خود جلب کند و با تمریناتی که پشت سر گذاشته است شانس خود برای حضور در ترکیب پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان را افزایش دهد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در صورت استفاده همزمان از تمیروف و مهدی عبدی به عنوان مهاجمان پرسپولیس در ملاقات روز آدینه احتیاج به تغییر تاکتیک دارد تا بر خلاف گذشته با دو مهاجم تخصصی به فکر گلزنی باشد و استراتژی این تیم را در بازی های آینده تغییر دهد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 18 روز آدینه میهمان نفت مسجد سلیمان است که امتیازات این بارزی می تواند نقش مهمی در ادامه رقابت سرخپوشان با استقلال تهران برای رسیدن به جام قهرمانی لیگ برتر داشته باشد.

منبع: فرارو

به "تغییر تاکتیک پرسپولیس به خاطر تیمور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر تاکتیک پرسپولیس به خاطر تیمور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید