توجه به خبرنگاران باید در تمام ایام سال باشد ، خود را از رسانه ها جدا نمی دانم

به گزارش وبلاگ تحصیل، خبرنگاران/بوشهر رئیس جهاددانشگاهی استان بوشهر به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد ماه و روز خبرنگار پیغام تبریکی ارسال کرد.

توجه به خبرنگاران باید در تمام ایام سال باشد ، خود را از رسانه ها جدا نمی دانم

متن این پیغام تبریک که نسخه ای از آن در اختیار وبلاگ تحصیل قرار گرفته به توضیح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبرنگار، یعنی صاحب اندیشه و قلم، یعنی یک روح کنجکاو و حقیقت جو، خبرنگار یعنی یک وجدان بیدار

رسانه و فعالان این عرصه چرخ محرک توسعه و یک عنصر حیاتی برای هر شهر، استان و کشور محسوب می شوند و ضرورت توجه به وبلاگ تحصیل و حمایت از آن فداکاران عرصه اطلاع رسانی، نه تنها در روزهای میانی مردادماه بلکه باید در تمام ایام سال باشد.

امروز وبلاگ تحصیلی که می خواهند همچنان نماینده آگاه و مطالبه گر افکار عمومی باقی بمانند و در تلاطم امواج اخبار، خود را به ساحل اعتماد و آرامش وجدان برسانند در حال مجاهدت و کوششی مقدس هستند.

با افتخار به اینکه روزی خبرنگار بوده ام و در عرصه رسانه تجربیاتی دارم خود را از وبلاگ تحصیل و رسانه ها جدا نمی دانم و امید دارم که بتوانیم به اندازه توان و بضاعت خود قدر فداکاران و ایثارگران عرصه خبر و رسانه را بدانیم.

اینجانب در حوزه فعالیتی جهاددانشگاهی ضمن تبریک و گرامیداشت فرا رسیدن سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، قدردان کوشش بی دریغ وبلاگ تحصیل و عزیزانی که صبورانه نتایج تحقیقات و اقدامات جهاددانشگاهی را در جهت بالندگی علمی و فرهنگی ایران اسلامی به جامعه منعکس می نمایند بوده و هفدهم مرداد ماه را به آنان و به ویژه همکاران رسانه ای و پرکوششم در خبرگزاری های وبلاگ تحصیل، ایکنا، سیناپرس و هفته نامه بازار کار تبریک می گویم و توفیق روزافزونشان را از خداوند سبحان مسألت می نمایم.

علی احمدی زاده

رئیس جهاددانشگاهی استان بوشهر

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توجه به خبرنگاران باید در تمام ایام سال باشد ، خود را از رسانه ها جدا نمی دانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه به خبرنگاران باید در تمام ایام سال باشد ، خود را از رسانه ها جدا نمی دانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید