توقیف بیش از 200 موتورسیلکت در پیاده راه های همدان

به گزارش وبلاگ تحصیل، خبرنگاران/همدان رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان همدان گفت: در طرح پلیس راهور که در پیاده راه های همدان اجرا می گردد، بیش از 200 دستگاه موتورسیکلت توقیف شد و بیش از 1600 مورد اعمال قانون داشته ایم.

توقیف بیش از 200 موتورسیلکت در پیاده راه های همدان

سرهنگ علی فکری در گفت وگو با وبلاگ تحصیل، اظهار کرد: حدود سه هفته از اجرای این طرح می گذرد و پلیس راهور در این مدت وظیفه خود را صددرصد انجام داده است اما باید دستگاه های مربوطه مانند شهرداری، پلیس و شورای شهر هم پای کار بیایند تا طرح پیروز گردد.

وی شرح داد: با توجه به اینکه کوچه ها و خیابان های منشعب زیادی به خیابان بوعلی و میدان امام(ره) وجود دارد، کنترل ورودی همه کوچه ها، پس کوچه ها، معبرهای فرعی و اصلی توسط پلیس سخت است، علاوه بر این هیچ پارکینگی در آن اطراف وجود ندارد که مردم موتورسیکلت ها را پارک نمایند.

فکری ادامه داد: اگر قصد کنترل و وارد نشدن موتورسیکلت به پیاده راه ها را داریم باید شهرداری کوچه ها را با موانع فیزیکی مسدود کند و اجازه تردد موتورسیکلت داده نگردد همچنین مبادی ورودی شش خیابان افرادی مستقر کند که اجازه ورود موتورسیکلت را ندهند.

رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان همدان با تأکید بر اینکه باید از وقوع تخلف پیشگیری کنیم، اعلام کرد: اگر پیشگیری اتفاق بیفتد احتیاج به برخورد قهری نیست بنابراین دستگاه های ذیربط باید فکر اساسی در این مورد بنمایند.

وی با بیان اینکه طرح راهور همچنان در پیاده راه ها اجرا می گردد، اظهار کرد: ساعاتی به علت خستگی عوامل خلأ در اجرای طرح به وجود می آید که در آن ساعات تردد موتورسواران با دوربین کنترل و اعمال قانون می شوند.

فکری درباره اتفاقی که دیروز در جاده قدیم عباس آباد افتاده بود هم شرح داد: ساعت 6 صبح دیروز -دوشنبه 10 تیرماه- یک دستگاه خاور به گودال سقوط نموده و واژگون شده بود که با کوشش اورژانس و آتش نشانی راننده و سرنشین به بیمارستان منتقل شدند و متأسفانه خاور خسارت زیادی دیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توقیف بیش از 200 موتورسیلکت در پیاده راه های همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقیف بیش از 200 موتورسیلکت در پیاده راه های همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید