تیتر عجیب روزنامه دولت درباره سفر گروسی به ایران

به گزارش وبلاگ تحصیل، روزنامه دولتی ایران در مطلبی با تیتر آیا گروسی سر عقل می آید به تحلیل سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران پرداخت و نوشت:

تیتر عجیب روزنامه دولت درباره سفر گروسی به ایران
  • مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درحالی در تهران حضور دارد که پیش از این سفر، وی در نشست جنبش عدم تعهد گفت که حفظ ارتباط و مصاحبه با ایران در عالی ترین سطح برای آژانس بسیار حائز اهمیت است.
  • وی در جریان این موضع گیری نیز ادعای تغییرات نگران کننده در فعالیت های هسته ای ایران در بعضی نقاط را بار دیگر عنوان نمود. همزمان سخنگوی وزارت خارجه فرانسه در اظهاراتی مداخله جویانه تحولات در برنامه هسته ای ایران را نگران کننده عنوان نمود و مدعی شد: گزارش ها نشان می دهند مسیری که ایران در پیش گرفته، نگران کننده است. این تحولات غیرقابل پیش بینی و بشدت جدی هستند. نماینده ویژه دولت امریکا در امور ایران نیز عنوان نمود که این کشور پیش از تصمیم گیری درباره گام های بعدی، منتظر دریافت نتایج سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران خواهد ماند.
  • رابرت مالی، نماینده ویژه امریکا در امور ایران با اشاره به سفر رافائل گروسی به ایران عنوان نمود: بگذارید ببینیم که آژانس اتمی چه چیز (پایبندی یا عدم پایبندی ایران به ان. پی. تی) گزارش می دهد و سپس زمان برای اتخاذ گام های مناسب بعدی فرا می رسد.
منبع: فرارو

به "تیتر عجیب روزنامه دولت درباره سفر گروسی به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیتر عجیب روزنامه دولت درباره سفر گروسی به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید