مقالات گردشگری

بیش از 70 هزار نفر مسافر در خراسان جنوبی جابجا شدند

خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: در امسال تا کنون 70 هزار و 344 نفر مسافر در قالب 5 هزار و 855 سفر جابجا شده اند.

29 خرداد 1401

نکات ایمنی خودرو قبل از سفر

سفر با خودروی شخصییکی از محبوب ترین روش های حمل و نقل در سفر، استفاده از خودروی شخصی است؛ کنترل سفر دست خودتان است، هرجا بخواهید می توانید توقف کنید، همسفرانتان را خودتان انتخاب می کنید، اینکه چه جایی بیشتر یا کمتر بمانید را خودتان تصمیم می گیرید و مزایای...

22 خرداد 1401

جزئیات پروتکل های کرونایی برای سفرهای نوروزی

خبرگزاری خبرنگاران-با وجود توسعه سویه اُمیکرون در کشور، آمارها نشان می دهد که نه تنها رعایت پروتکل های بهداشتی فرایند کاهشی پیدا نموده بلکه تا به امروز هیچ محدودیتی برای سفرهای مردم با وسایل نقلیه شخصی تصویب نشده که البته به نظر می رسد برای سفرهای نوروزی...

21 خرداد 1401

امیر عبداللهیان با دبیرکل سازمان ملل ملاقات کرد

وزیر امور خارجه کشورمان با دبیرکل سازمان ملل متحد در هتل محل برگزاری کنفرانس امنیتی مونیخ ملاقات و مصاحبه کرد.

20 خرداد 1401

مراکز خرید بوشهر؛ پرسه در بازارهای قدیمی و پاساژهای مدرن

سفر به شهرهای بندری، همواره وسوسه خرید را در مسافران زنده می نماید. حتی بسیاری از افراد فقط به بهانه خرید به این شهرها سفر می نمایند. در اینجا نگاهی داریم به مراکز خرید بوشهر و جاهایی که از آن ها می توانید سوغات این شهر را تهیه کنید.

19 خرداد 1401

کتاب تاریخ شفاهی کاخ گلستان منتشر شد

خبرگزاری خبرنگاران-نخستین جلد از کتاب تاریخ شفاهی کاخ گلستان به اهتمام دفتر پژوهش کاخ گلستان منتشر شد.

16 خرداد 1401

بازدید بیش از 20 هزار نفر از موزه های خراسان جنوبی

خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی از بازدید بیش از 20 هزار نفر از موزه های خراسان جنوبی در ایام تعطیلات نوروز اطلاع داد.

14 خرداد 1401

مانیسا ترکیه؛ مقصد محبوب گردشگری سلامت

استان مانیسا در ترکیه، مرکز پررونق صنعت و کشاورزی است که نزدیکی آن به شهر بین المللی ازمیر، راستا رونق و پیشرفت را به خوبی برای آن مهیا نموده است. تنها در عرض نیم ساعت می توان به وسیله 6 بزرگراهی که بین شهر مانیسا و ازمیر وجود دارد به هر دو شهر رفت وآمد...

10 خرداد 1401

با سفر جذابیت خود را بیشتر کنید

چرا آن هایی که زیاد سفر می فرایند جذابندحتما کسانی را در دور و بر خود دیده اید که بسیار به سفر می فرایند، این افراد معمولا ویژگی های متمایزی دارند که آدم از بودن در کنارشان لذت می برد، به نظر شما ویژگی های این افراد چیست؟ با خبرنگاران همراه باشید می خواهیم...

9 خرداد 1401

بارش باران در نقاط مختلف کشور ، وزش باد شدید در 9 استان

سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران در نقاط مختلف کشور، وزش باد شدید در 9 استان و افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در دریای خزر و خلیج فارس هشدار داد.

30 اردیبهشت 1401

تعلیق دو هفته ای پرواز ایرلاین های ایرانی به انگلیس

معاون وزیر راه و شهرسازی از تعلیق پروازهای انگلستان به مدت دو هفته با تشخیص وزارت بهداشت اطلاع داد.

24 اردیبهشت 1401

خلیج بنگال کجاست؟

خلیج بنگال بزرگ ترین خلیج دنیا و میزبان آب های جاری کوه های هیمالیا در بنگلادش است. در سفر امروز ما به این خلیج با خبرنگاران همراه باشید.

21 اردیبهشت 1401

استارت آپ های گردشگری ایر آسیا در سیلیکون ولی

ایر آسیا برای توسعه بیشتر، این بار به سیلیکون ولی (Silicon Valley)، مهد خیلی از شرکت های مطرح انفورماتیک دنیا، چشم دوخته است.

20 اردیبهشت 1401

انعکاس سبک بیزانس در موزه کاریه

بنایی با معماری اصیل دوران بیزانساستانبول بیش از سهم منصفانه خود از دوران بیزانس بنای تاریخی به یادگار دارد، اما تعداد کمی از آنها به زیبایی این کلیسای مملو از موزائیک کاری و نقاشی های دیواری (فرسکو) است. گرچه این بنا زیر سایه دیوارهای سرزمین تاریخی...

16 اردیبهشت 1401

خرید آنلاین هدیه شب یلدا

مناسبت های رسمی و اصیل مانند شب یلدا یکی از برترین موقعیت ها برای خرید کادو و ماندگاری در فکر ها است؛ حتی شرکت ها نیز می توانند در این روز از فرصت استفاده نمایند و به مشتریان و کارمندانشان هدیه شب یلدا بدهند و یک کادوی کوچک و کم هزینه را به یک تبلیغ ماندگار،...

14 اردیبهشت 1401

برترین هتل های 4 ستاره توکیو؛ مرکز مالی ژاپن

آیا در کوشش هستید که در زمان بازدید از توکیو در برترین هتل های 4 ستاره اقامت داشته باشید تا هم سفری لوکس را تجربه کنید هم نسبت به هتل های 5 ستاره، کمی در هزینه خود صرفه جویی کنید؟! مطمئن باشید جای درستی آمده اید.

8 اردیبهشت 1401

60 میلیارد برای تکمیل مصلی ها و مساجد لرستان در نظر گرفته شده است

خبرنگاران/لرستان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: 60 میلیارد برای تکمیل مصلی ها و مساجد لرستان در نظر گرفته شده است.

6 اردیبهشت 1401

هزینه سفر به گرگان چقدر است؟

گرگان مرکز استان گلستان و مقصد سفر بسیار زیبا و تماشایی است. با بررسی هزینه های سفر به گرگان می توانید برای سفر برنامه ریزی کنید.

3 اردیبهشت 1401

ورود هواپیماهای نهنگ ایرباس به ناوگان هوایی بین الملل

شرکت هواپیمایی ایرباس فرانسه خاطرنشان کرد که می خواهد ا زناوگان هواپیماهای بلوگای خود برای تاسیس یک شرکت هواپیمایی باری استفاده کند.

2 اردیبهشت 1401

جزایر مالدیو کجاست؟ ، سواحل

مالدیو کشوری با جزایر عجیب و غریب مرجانی است که در سراسر دنیا به سواحل زیبا و آب های شفاف و درخشان معروفیت دارد.

29 فروردین 1401
تعداد: (130)