تیم کاملی داشتم استقلال را شکست میدادیم، وزیر به داوریها ورود کند

به گزارش وبلاگ تحصیل، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان روز جمعه در خانه خود به مصاف تیم استقلال رفت و این بازی بدون رد و بدل شدن گل به انتها رسید تا امتیازات به صورت مساوی بین دو تیم تقسیم شود.

تیم کاملی داشتم استقلال را شکست میدادیم، وزیر به داوریها ورود کند

رحمان رضایی در گفتگو با وبلاگ تحصیل در خصوص این مسابقه، گفت: کیفیت فنی بازی دو تیم خوب بود و با شناخت خوبی که هر دو تیم از مهره های تهاجمی یکدیگر داشتند توانستند نقاط رجحان تیم مقابل را مهار کنند. بدیهی است که استقلال تیمی پر مهره در لیگ است و هزینه هایی برای این تیم و بازیکنانش شده که تیمی مثل ذوب آهن حتی به خواب هم نمی تواند چنین هزینه هایی را ببیند. با این وصف ما با همین بضاعتی که داشتیم توانستیم صدرنشین مسابقات را متوقف کنیم.

سرمربی ذوب آهن تاکید کرد: استقلال صدرنشین لیگ بود اما عملاً مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت و شاید اگر سوپر واکنش رشید مظاهری نبود آنها شکست می خوردند. در ضمنً این را بدانید که تیم ما هنوز از کرونا پاک نشده و چند بازیکن ما همچنان درگیر کرونا هستند. در این بازی ما به بازیکنانی مثل علی دشتی و فرشاد محمدی مهر بازی دادیم که تازه از کرونا خلاصی یافته بودند و بدون حتی یک جلسه تمرین در این بازی به میدان رفتند که به خاطر این غیرت و همت من از آنها تشکر می کنم.

وی بیان داشت: مقابل استقلال از چند بازیکن جوان و 20 تا 21 ساله استفاده کردم که مجموع همه بازی های این چند بازیکن در لیگ برتر روی هم به 50 بازی هم نمی رسید و این نشان از تجربه پایین تیم ما می داد. در این بازی کاپیتان باتجربه تیم که قاسم حدادی فر بود را در اختیار نداشتیم و بهترین مهاجم ما که به تازگی کرونا را پشت سر گذاشته در آمادگی کامل نبود و تنها برای چند دقیقه بازی کرد.

رضایی خاطرنشان ساخت: با همه این کمبودها باز هم پیروز شدیم صدرنشین مسابقات را متوقف کرده و از آن امتیاز بگیریم و من یقین دارم که اگر تیم کاملی در اختیار داشتیم می توانستیم به راحتی در این بازی پیروز شویم. این مساوی با شرایطی که تیم ما با آن درگیر بود برای ما یک پیروزی بود.

سرمربی ذوب آهن در خصوص داوری بازی گفت: ما هم به داوری نقدهایی داریم. نه فقط در این بازی، بلکه همه دنیا دیده اند که تیم ما در همین 7 هفته چقدر از اشتباهات داوری لطمه خورده و چه امتیازات مهمی که به دلیل اشتباهات داوری از دست داده ایم. اگر امتیازاتی که ما از اشتباهات داوری طلبکاریم را به ما برگردانند حداقل به میانه جدول می آییم.

رضایی اضافه نمود: حالا که همه از وزیر ورزش درخواست دارند، ما هم چنین خواسته ای داریم و از آقای وزیر می خواهیم به داوری ها ورود کنند و به این شرایط رسیدگی کنند. آقای وزیر! ببیند که در هفته اول چطور در دقیقه 97 یک پنالتی صد در صد اشتباه علیه ما اعلام شد تا 2 امتیاز حساس را از دست بدهیم. ببیند که چطور در هفته دوم به اشتباه بازیکن ما در دقیقه یک از زمین بازی اخراج شد و الی آخر.

وی تاکید کرد: قصد این را ندارم که با مصاحبه های تکراری بر روی داوران فشار را افزایش دهم چون داوران محترم به اندازه کافی تحت فشارهای روانی و عصبی قرار دارند. اما واقعاً حداقل انتظارم از این قشر محترم و زحمتکش این است که دقت خود را بالا برده تا ضریب اشتباهات شان پایین بیاید.

رضایی در خصوص شرایط ذوب آهن گفت: این هفته با صدرنشین مسابقات دیدار کردیم و هفته آینده هم باید با گل گهر که امروز صدرنشین شد دیدار کنیم. گلایه ای ندارم و نمی گویم با تیم های سخت بازی داریم چون لیگ برتر همین است و همه بازی های آن سخت است. ما حریف سختی برای استقلال صدرنشین بودیم و هفته آینده هم بازی سختی را برای صدرنشین جدید مسابقات رقم می زنیم. ضمن اینکه امیدوارم هرچه زودتر کرونا از اردوی ذوب آهن خارج شود تا تیمی کامل را در اختیار داشته باشیم که در این صورت قطعاً با چند نتیجه خوب ذوب آهن به جایگاهی خواهد رسید که استحقاق آن را دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم کاملی داشتم استقلال را شکست میدادیم، وزیر به داوریها ورود کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم کاملی داشتم استقلال را شکست میدادیم، وزیر به داوریها ورود کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید