خبرنگاران روکش آسفالت جاده بازارچه میل 73 درمیان انجام شد

به گزارش وبلاگ تحصیل، بیرجند - خبرنگاران - رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای درمیان گفت: عملیات روکش آسفالت سرد محور مرزی گزیک به بازارچه میل 73 این شهرستان به طول 2 کیلومتر انجام شد.

خبرنگاران روکش آسفالت جاده بازارچه میل 73 درمیان انجام شد

حاجی رسول سالاری طبس روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ تحصیل اضافه نمود: این طرح با اعتبار 500 میلیون تومان و در راستای افزایش ارتقای ایمنی و نگهداری جاده و رفاه حال کاربران جاده ای انجام شد.

وی گفت: این طرح به صورت امانی، با تشکیل یک اکیپ 10 نفره نیروی انسانی، 6 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین از اوایل مرداد ماه امسال در بازه زمانی یک ماه با رگلاژ و تسطیح سطح آسفالت در قسمت هایی که بیشترین تخریب را داشت، انجام شد.

سالاری گفت: اجرای روکش آسفالت جاده ها در جهت ارتقای ایمنی سفرهای جاده ای نقش اساسی دارد.

وی با بیان اینکه درمیان دارای هزار و 325 کیلومتر جاده بین شهری و روستایی است، اضافه نمود: عملیات روکش آسفالت محورها، همه ساله به تناسب اعتبارات در دستور کار این اداره قرار می گیرد که تسریع در این امر نیازمند تخصیص هر بیشتر اعتبارات ملی است.

رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای درمیان گفت: در مجموع بیش از یک هزار کیلومتر راه روستایی داریم که از این مقدار 505 کیلومتر آسفالت است.

سالاری گفت: در این شهرستان 99 روستای بالای 20 خانوار وجود دارد که از این تعداد بیش از 85 روستای از راه آسفالت مناسب برخوردار هستند.

در مجموع یک هزار و 325 کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی در شهرستان درمیان وجود دارد که از این میزان 676 کیلومتر بعد از انقلاب اسلامی احداث و آسفالت شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران روکش آسفالت جاده بازارچه میل 73 درمیان انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران روکش آسفالت جاده بازارچه میل 73 درمیان انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید