خبرنگاران نوبخت: دولت برای اداره بودجه سال 99 عزم جدی دارد

به گزارش وبلاگ تحصیل، تهران - خبرنگاران - رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت اکنون آماده می شود تا بتواند بودجه سال 99 را با توجه به همه سختی هایی که اقتصاد جهانی را دربر گرفته و تاثیر آن بر روی اقتصاد ملی و بازار نفت، اداره کند.

خبرنگاران نوبخت: دولت برای اداره بودجه سال 99 عزم جدی دارد

محمدباقر نوبخت در گفت وگویی با اشاره به جلسه مشترک امروز عصر خود با اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: عملکرد بودجه سال 1398 در این نشست ارائه شد، خوشبختانه از نظر منابع و مصارف از 448 هزار میلیارد تومان بودجه مصوب در قانون 441 هزار میلیارد تومان عملکرد در سال گذشته وجود داشته است.

وی با تاکید براینکه بخش عمرانی از نکات قوت گزارش عملکرد بودجه سال 98 محسوب می شود، شرح داد: پرداخت بیش از 60 هزار میلیارد تومان به طرح های عمرانی از نکات مثبت بود که این موضوع منجر به افزایش ساخت آزادراه ها، راه آهن و بزرگراها در کشور شد.

نوبخت همچنین درباره نحوه پرداخت ها در سال 98 بیان نمود: این موضوع به گونه ای انجام شد که توانستیم پرداخت های ضروری و اجتناب ناپذیر را داشته باشیم.

رییس سازمان برنامه و بودجه در خاتمه گفت: دولت اکنون آماده می شود تا بتواند بودجه سال 99 را هم با توجه به همه سختی هایی که اقتصاد جهانی را دربر گرفته و تاثیر آن بر روی اقتصاد ملی و بازار نفت، اداره کند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نوبخت: دولت برای اداره بودجه سال 99 عزم جدی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نوبخت: دولت برای اداره بودجه سال 99 عزم جدی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید