خلعتبری: بختیاری زاده در مقطع سختی به شهر خودرو آمد، سرآسیایی برای رفتن دلایل خاص خودش را داشت

به گزارش وبلاگ تحصیل، مهاجم تیم فوتبال شهر خودروی مشهد اعتقاد دارد سهراب بختیاری زاده در مقطعی سخت راهنمایی این تیم را پذیرفته است.

خلعتبری: بختیاری زاده در مقطع سختی به شهر خودرو آمد، سرآسیایی برای رفتن دلایل خاص خودش را داشت

محمدرضا خلعتبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ تحصیل، درباره تساوی تیمش برابر تراکتور تبریز گفت: می دانستیم برابر تراکتور بازی سختی داریم، چون آنها بازیکنانی باکیفیت و کادر فنی خوبی دارند. ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و چند موقعیت خوب داشتیم که متأسفانه از آنها استفاده نکردیم. در این بازی کاملاً مستحق برد بودیم، ولی متأسفانه به حق مان نرسیدیم. تساوی در مشهد برای ما چندان خوب نبود، ولی امیدوارم در بازی های بعدی نتایج بهتری بگیریم.

مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو در خصوص شانس تیمش برای دریافت سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خاطر نشان کرد: ما امیدوار به کسب سهمیه هستیم، ولی می دانیم کار سختی در پیش داریم. ما چهار بازی سخت با صنعت نفت، استقلال، سپاهان و نساجی داریم که دو تیم از بین آنها رقیبان مستقیم ما هستند. این بازی ها برای ما سخت و جذاب هستند، ولی امیدوارم در نهایت خوب امتیاز بگیریم و به هدف مان برسیم.

وی درباره تغییرات انجام شده در کادر فنی شهر خودرو و اینکه این تیم در دو بازی اخیر پیروز به کسب پیروزی نشده است، توضیح داد: به هرحال آقای سرآسیایی تصمیم به جدایی گرفت. قطعاً ایشان برای این تصمیم دلایل خاص خودش را داشته است. باشگاه هم بعد از جدایی سرآسیایی، تصمیم به آوردن سهراب بختیاری زاده گرفت که در دوران بازیگری یکی از بهترین ها بود و مربی جوانی است. آقا سهراب در مقطع سختی راهنمایی تیم ما را بر عهده گرفت. بازی های به جامانده ما سخت است، ولی بختیاری زاده با اطمینان به بازیکنانی که در اختیار دارد به شهر خودرو آمد و امیدوارم جواب اعتماد این مربی را بدهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلعتبری: بختیاری زاده در مقطع سختی به شهر خودرو آمد، سرآسیایی برای رفتن دلایل خاص خودش را داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلعتبری: بختیاری زاده در مقطع سختی به شهر خودرو آمد، سرآسیایی برای رفتن دلایل خاص خودش را داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید