زادبوم: باید صادرکنندگان واقعی از سوء استفاده کنندگان جدا شوند

به گزارش وبلاگ تحصیل، رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: بر اساس برنامه ریزی های اجرا شده، با صادرکنندگانی که به هر دلیل پیروز به بازگشت ارز خود به چرخه اقتصاد کشور نشده اند، جلساتی برگزار می گردد.

زادبوم: باید صادرکنندگان واقعی از سوء استفاده کنندگان جدا شوند

به گزارش گروه مالی وبلاگ تحصیل به نقل از سازمان صنعت، معدن و تجارت، حمید زادبوم گفت: سازمان توسعه تجارت به عنوان متولی تجارت خارجی و در راستای همکاری با نهاد های ذیربط از جمله بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران کوشش می نماید ضمن پیگیری مسائل مربوط به بازگشت ارز در سطح کلان، به وسیله کمیته اقدام صادراتی نیز موضوع بازگشت ارز حاصل از صادرات را پیگیری کند.

معاون وزیر صمت با تاکید بر ضرورت بازگشت ارز حاصل از صادرات، توجه به این مهم را شامل نگاه به گذشته و برنامه ریزی برای آینده دانست و اضافه کرد: در بحث بازگشت ارز، باید به معضلات و مسائل فراروی صادرنمایندگان نیز توجه کرد و صادرنمایندگان واقعی را از افرادی که از شرایط فعلی سوء استفاده می نمایند، جدا کرد.

زادبوم در مورد جلساتی که با صادرنمایندگان برگزار می گردد، اعلام کرد: در این جلسات سعی می گردد با در نظر دریافت همه جوانب امور، تصمیمی که به نفع جامعه صادرنمایندگان و منافع ملی است، اتخاذ گردد تا با همکاری سایر دستگاه ها قادر باشیم احتیاج های ارزی کشور را با درآمد های صادراتی به تعادل برسانیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زادبوم: باید صادرکنندگان واقعی از سوء استفاده کنندگان جدا شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زادبوم: باید صادرکنندگان واقعی از سوء استفاده کنندگان جدا شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید