سه حادثه در شش سال ، جنازه خلبان جنگنده سقوط کرده آمریکایی پیدا شد

به گزارش وبلاگ تحصیل، جسد بی جان خلبان جت جنگنده آمریکایی که صبح دوشنبه در جریان تمرین نظامی در آب های شمال شرقی انگلیس سقوط کرده بود، پیدا شد.

سه حادثه در شش سال ، جنازه خلبان جنگنده سقوط کرده آمریکایی پیدا شد

به گزارش وبلاگ تحصیل به نقل از گاردین، این جت جنگنده اف15 از بزرگ ترین پایگاه هوایی آمریکا در خاک انگلستان برای یک تمرین نظامی به هوا برخاسته بود که ساعت 9:40 به وقت محلی به دلایل نامعلوم در آب های ساحلی نزدیک یورکشایر سقوط کرد. نیروهای امداد ساحلی و بالگردها بلافاصله سوی محل سقوط رفتند و پیروز شدند چند ساعت بعد جنازه خلبان را بیابند.

فرماندهی نیروی هوایی آمریکا اظهار داشت هویت خلبان جنگنده اف15 تا پیش از باخبر شدن خانواده او منتشر نمی شود. پایگاه هوایی لیکن هیث که از 1960 در انگلیس فعال است، بیش از 4500 عضو نظامی دارد و خلبان کشته شده از اعضای اسکادران جنگنده 493 بود. هواپیمایی که سقوط کرد، از نوع بویینگ دو موتوری تک سرنشین بود؛ جنگنده هایی که از 1979 در نیروی هوایی آمریکا حضور فعال دارند.

این سومین سقوط جنگنده های آمریکایی در شش سال اخیر در پایگاه هوایی لیکن هیث انگلیس بود. در اکتبر 2014 یک فروند جت جنگنده اف15 در زمین های محدوده لینکلن شایر سقوط کرد و خلبان توانست پیش از برخورد جت با زمین بیرون بپرد. درست یک سال بعد در اکتبر 2015 خلبان 34 ساله جت هورنت در سقوط در مزرعه ای نزدیک لیکن هیث جان خود را از دست داد.

منبع: همشهری آنلاین

به "سه حادثه در شش سال ، جنازه خلبان جنگنده سقوط کرده آمریکایی پیدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه حادثه در شش سال ، جنازه خلبان جنگنده سقوط کرده آمریکایی پیدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید