مرگ مرد سالخورده در اثر حمله مرگبار زنبورهای عسل

به گزارش وبلاگ تحصیل، تهران (پانا) - حمله مرگبار گروهی از زنبورهای عسل منجر به مرگ یک مرد سالخورده شد.

مرگ مرد سالخورده در اثر حمله مرگبار زنبورهای عسل

به گزارش وبلاگ تحصیل، یک مرد سالخورده آمریکایی پس از اینکه مورد حمله گروهی از زنبور ها نهاده شد جانش را از دست داد. توماس هیکس 70 ساله که در حیاط خانه اش توسط حدود 60 هزار زنبور مورد حمله نهاده شده بود جان باخت. قربانی با ماشین چمن زنی در حیاط خانه اش مشغول بود که دچار این حادثه شد.

بنا به گزارش رسانه های محلی این مرد بر اثر گزش متعدد زنبور ها دچار ایست قلبی شد. این اتفاق بعدازظهر روز دوشنبه در منطقه بریکنریج در ایالت تگزاس رخ داد. کالوین چانی، رئیس آتشنشانی محلی در این باره گفت: قربانی در بیرون از خانه مورد حمله نهاده شد و به داخل خانه فرار کرد تا همسرش را از این اتفاق مطلع کند. این اتفاقی بود که رخ داد.

آتشنشانان پس از حضور در محل حادثه کوشش کردند تا زنبور ها را از داخل خانه بیرون نموده و به همسر قربانی یاری نمایند. این مرد بلافاصله به بیمارستان منتقل و صبح روز سه شنبه مرخص شد. زونی همسر قربانی در این باره به یکی از رسانه های محلی گفت که او قبل از اینکه برای خرید بیرون برود به همسرش هشدار داده بود که بخاطر زنبور ها به حیاط پشت خانه نرود. این زن پس از بازگشت به درون خانه همسرش را داخل خانه در حالی که توسط هزاران زنبور احاطه شده بود روبه رو شد.

زونی در این باره گفت: من نابود شدم، او عشق زندگی من بود. او مشغول چمن زنی بود که فریاد کشید و در حالی که زنبور ها تمام بدنش را پوشانده بودند در حیاط خانه دوید و بعد وارد خانه شد. این بدین معنی است که اصلا شما نمی توانستید سر و پشت توماس را ببینید، چون با هزاران زنبور پوشیده شده بود.

جوی وِنِکاپ، یک زنبوردار محلی در محل حادثه در یک درخت چندین کندو که تخمین زده می گردد حدود 60 هزار زنبور عسل در آن زندگی می کرد پیدا کرد. گفته می گردد این زنبور ها حدود سه سال در این درخت زندگی می کردند. ونکاپ بعد از مهار زنبورها، پیروز به برداشتن کندو ها شد. بنا به گفته وِنِکاپ این کندو های خاص حدود چهار تا پنج لانه ملکه داشت.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مرگ مرد سالخورده در اثر حمله مرگبار زنبورهای عسل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مرد سالخورده در اثر حمله مرگبار زنبورهای عسل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید