پاویون دانش بنیان ها در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و سلامت

به گزارش وبلاگ تحصیل، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات پزشکی و سلامت ایران در ایروان ارمنستان طی روز های 20 تا 22 خرداد ماه سال جاری برپا می شود.

پاویون دانش بنیان ها در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و سلامت

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ تحصیل، ظرفیت حضور شرکت های دانش بنیان در پاویون نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات پزشکی و سلامت محدود است و صرفا 15 شرکت امکان حضور در پاویون را خواهند داشت.

در این نمایشگاه شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه های تجهیزات پزشکی، تجهیزات اتاق عمل، تجهیزات اورژانس، تجهیزات پوشیدنی، لوازم مصرفی پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، لوازم و محصولات ارتوپدی، تجهیزات و تأسیسات بیمارستانی، تجهیزات رادیولوژی و سونوگرافی، محصولات انفورماتیکی تشخیصی، نانو تکنولوژی و نوآوری های پزشکی و تجهیزات توانبخشی و بهزیستی حضور پیدا می کنند.

علاقه مندان جهت ثبت نام برای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه می توانند تا 25 اردیبهشت ماه جاری جهت ثبت نام به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 5 - 02188540252 تماس بگیرند.

یکی از برنامه های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت های دانش بنیان، حمایت از حضور آن ها در نمایشگاه های معتبر بین المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پاویون دانش بنیان ها در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاویون دانش بنیان ها در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید